0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Cooperová Roxie

Narodila sa v Middlesbroughu na severovýchode Anglicka. Navštevovala miestnu strednú školu a ignorovala všetkých, ktorí jej povedali, že dievčatá z robotníckej triedy nikdy nemôžu byť advokátkami. Sedem rokov pracovala ako advokátka, než toto povolanie opustila, aby sa starala o svoje deti.

Teraz Roxy žije v meste Yarm v Anglicku. Baví ju písať o zlomených hrdinkách, nefunkčných vzťahoch a neobvyklých emocionálnych situáciách. Čas trávi počúvaním speváka Princea a sledovaním seriálu Hry o tróny.
Vybranému filtru nevyhovuje žádné zboží.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.