0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Moreno-Garcia Silvia

Silvia Moreno-Garcia (*1981)

Mexická spisovateľka, redaktorka a vydavateľka. Získala magisterský titul z vedeckých a technologických štúdií na University of British Columbia. Medzi jej najznámejšie romány patria Gods of Jade and Shadow a Velvet Was the Night. Momentálne žije vo Vancouveri v Britskej Kolumbii. 

Mexická gotika

Tajuplné sídlo na vzdialenom mexickom vidieku. Charizmatický, no chladný aristokrat. Rodina, v ktorej vládnu tajomstvá, násilie a šialenstvo.
Tajuplné sídlo a rodina, v ktorej vládnu tajomstvá a šialenstvo. Očarujúce 50. roky 20. storočia v horúcom Mexiku. Mladučká Noemí sa vydáva na cestu do osamoteného sídla na vzdialenom mexickom vidieku. Zhypnotizovaná a paralyzovaná desivým, no zvodným svetom tajuplného sídla sa snaží vyviaznuť z domu, ktorý nie je ani zďaleka také ľahké opustiť. 
Tištěná 326 

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.