0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Kaku ​Michio

Michio Kaku je profesorom teoretickej fyziky na City University of New York, spoluzakladateľom teórie strunového poľa a autorom niekoľkých všeobecne uznávaných vedeckých kníh a medzinárodných bestsellerov.

Jeho práce sa zaraďujú medzi najoceňovanejšie odborné a populárno-naučné knihy súčasnosti. Je vedeckým korešpondentom pre CBS This Morning, uvádza rozhlasové programy Science Fantastic a Exploration a uvádzal množstvo vedeckých televíznych špeciálov pre BBC-TV a Discovery/ ScienceChannel.

Božská rovnica

Hľadanie teórie všetkého
Príbeh o najväčšom hľadaní vo vedeckom svete – svätý grál fyziky, ktorý by dokázal vysvetliť stvorenie vesmíru.
Tištěná 325 
E-kniha 344 

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.