0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Ryan Hyde Catherine

Dokonalá sedmička

Emotívny príbeh o siedmich dokonalých chlpáčoch, ktorí dopomôžu k objaveniu šťastia a úprimnej lásky.
Abby žije v dome s milovanou matkou a otcom, ktorý jej strpčuje život. Raz neznámy muž vyhodí do rieky trepotajúce sa vrece. Abby ho vytiahne a objaví v ňom šteniatka, ktoré ukryje do opustenej chatky. Vdovec Elliot hľadá útechu v prírode a utiahne sa do svojej chatky. Za dverami na neho čaká sedem šteniat a jedno dievča s veľkým srdcom. 
Tištěná 346 
E-kniha 366 

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.