0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Pamela Anderson

S láskou, Pamela

Pamela Anderson rozbíja šablónu memoárov celebrít a berie si svoj príbeh späť
Bývalé dievča z Pobrežnej hliadky sa s nami delí prvýkrát o svoj životný príbeh. Cez noc sa stala najobľúbenejšou Playmate časopisu Playboy a symbolom hollywoodskeho pôvabu a sexappealu 90. rokov. Stala sa superhviezdou v čase, keď sa taktika paparacov zameriavala hlavne na zničenie imidžu a sebaúcty človeka. Ale čo sa stane, keď príbeh, ktorý si o vás verejnosť vytvorila, nie je skutočný?
Tištěná 387 

Tuto knihu lze koupit pouze na Grada.sk

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.