0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Horáková Helena

Absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. V současnosti působí na katedře marketingu VŠE v Praze a na katedře cestovního ruchu Jihočeské univerzity v Táboře. Vedle marketingové problematiky se za měřuje i na logistiku, zejména marketingovou logistiku.

Strategický marketing

2., rozšířené a aktualizované vydání
Autorka se nově zabývá i hodnocením tržní výkonnosti podniku a novými vývojovými trendy v marketingu.
 
Tištěná kniha
Pevná šitá vazba
Titul doprodán
r: 2800

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.