0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Nováková Blanka

Narodila se v roce 1966, je absolventkou oboru automatizovaných systémů řízení ve strojírenství. V rámci své dlouholeté profese se věnuje zpracování dat pro účely řízení výroby v mezinárodní firmě . V praxi získala bohaté zkušenosti se zpracováním a využitím dat v různých prostředích. Specializuje se především na práci s databázemi a na tvorbu uživatelských aplikací. Pro nakladatelství Grada Pu blishing napsala knihy Excel v kanceláři, Access v kanceláři, Office 2003 – tipy a triky pro praxi a Excel a Access – efektivní zpracování dat na počítači.

Excel a Access

efektivní zpracování dat na počítači
Autorka vám ukáže, že se nemusíte bát tabulkového procesoru ani databázového prostředí a můžete v nich efektivně evidovat a analyzovat data. S pomocí knihy se nejen seznámíte s programy Excel a Access, ale především získáte nadhled nad způsoby zpracování dat kombinací obou produktů a zjistíte, že je vhodné využívat vzájemné propojení Excelu a Accessu.
E-kniha 163 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 3084
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
181  163 
Ihned ke stažení
i: 23387 n: 24763255r: 3084
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.