0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Dařena František

Studoval na gymnáziu Vídeňská v Brně se specializací na programování a výpočetní techniku, později absolvoval program Systémové inženýrství a informatika na Mendelově zemědělské a les nické univerzitě v Brně. V současné době je zaměstnán jako odborný asistent Ústavu informatiky Provozně ekonomické fakulty této univerzity, kde se v rámci pedagogické činnosti zabývá výukou předmětů s ouvisejících s programováním, algoritmizací a informačními systémy. Hlavním obsahem jeho vědecko-výzkumné činnosti, během níž publikuje práce na odborných konferencích, jsou informační systémy a jejic h využití pro podporu marketingových aktivit firem. V minulosti také působil několik let jako programátor jádra a později také jako vedoucí sekce implementace Univerzitního informačního systému MZLU.

Myslíme v jazyku Perl

knihovna programátora
Orientujete-li se na vysoce profesionální webovou tvorbu a nestačí-li vám PHP pro realizaci vašich představ, pak právě Perl je tou nejvhodnější volbou. Kniha je určena všem zájemcům, kteří se chtějí s jazykem Perl poprvé seznámit, i těm, kteří s ním přicházejí pravidelně do styku. Začíná stručnou charakteristikou jazyka a postupuje přes všechny důležité prvky jazyka až do podrobností. Čtenář má také k dipozici popis všech standardních funkcí jazyka včetně příkladů.
E-kniha 435 
Tištěná kniha
Pevná šitá vazba
Titul doprodán
r: 3623
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
483  435 
Ihned ke stažení
i: 23460 n: 24763903r: 3623
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.