0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Večerka Martin

Narodil se v roce 1982. V české snowboardingové komunitě je známý pod přezdívkou Márty. Společně s kamarády založil kolem roku 2000 internetový magazín www.freeride.cz, který je v současnosti největším českým portálem o adre nalinových sportech. Martin je šéfredaktorem snowboardingové sekce. Během několika let se Freeride.cz/snb stal jakýmsi neoficiálním webem celé české snowboardové scény, kde si každý najde to, co ho na snowboardingu zajímá. Kromě toho Martin pracoval dva roky v Asociaci českého snowboardingu (AČS) a má za sebou už jednu vydanou publikaci o snowboardingu (Freestyle snowboarding, Computer Press, 2003 ). Na podzim roku 2006 přivedl společně s kolegy z tištěného časopisu Free magazine na světlo světa vůbec první český ryze profilový snowboardový film s názvem Vo(a)yage, na kterém se podílel předevší m produkčně.

Snowboarding

Důležité je, co cítíte, prožitek z jízdy, triků a sdílení společných zážitků s kamarády. Pokud vás tato kniha ovlivní natolik, že se snowboarding stane součástí vašeho životního stylu, náplní vašeho volného času, pak splnila svůj účel.Nová barevná kniha s bohatou obrazovou dokumentací, včetně fotosekvencí předních českých hvězd snowboardingu, není určena jen začínajícím „snowboarďákům“ – řadu cenných informací a rad jistě poskytne i těm, kteří se tomuto sportu věnují již několik let. Autoři přinášejí důležité informace o hlavních disciplínách snowboardingu – freestylu i freeridingu, a hlavně řadu doporučení, „jak na to“. Najdete zde vše podstatné o bezpečné a efektivní výuce s návody, jak přežít se snowboardem ve velehorách, kapitoly věnované nezbytnému vybavení, údaje o historii, závodech a současných nejmodernějších vývojových trendech.
E-kniha 201 
Tištěná kniha
Šitá vazba
Titul doprodán
r: 3878
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
223  201 
Ihned ke stažení
i: 40410 n: 24766973r: 3878
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.