0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Cathala Hana

Napsat něco o sobě do několika řádek je téměř kouzelnický kousek. Jak do nich zahrnout poznávání všech světadílů, kultur, rituálů, integraci do zemí s náboženstvím pravoslavným, muslimským i hinduisti ckým, adaptaci na ekonomický systém komunistický, skandinávsky a francouzsky socialistický, pokročile kapitalistický či "primitivníí" u etnických skupin Madagaskaru? Jak vyčíslit v datech, kdy jsem se naučila to a o rok později toto, když vím, že se učím stále a učit se budu dál každou zkušeností, a že osobní a profesionální zrání je proces evoluce, pohyb po spirále rozpoznávání? Narodila jsem se v Praze roku 1952. Dětství a mé morální hodnoty poznamenala moje babička, první školní léta češtinářka a SVVŠ Nad Štolou mě vedla k jazykům a sportu. Proto byla další dráha intelektu álně-tělovýchovná, na FF a FTVS UK. Turistický ruch a lázeňství, organizace a vedení zdravotně rekreačních pobytů pro všechny, MBT a koncepční činnost, ČSTV a metodické a pedagogické zaměření, to byla průprava na následující působení ve Fit, SPA , Wellness a Handicap oborech na ostrově Reunion, Madagaskar, ve Francii, Tunisku, Bulharsku, Norsku, Turecku, Řecku, Mexiku a v posledních dvou letech v Čechách a na Slovensku. Na cestě je se mnou již 20 let můj syn, se kterým jsme si navzájem průvodci. Napsání této knihy a spoluzaložení České asociace wellness byly počiny vedené snahou podělit se o plody mé dosavadní cesty s těmi z mé rodné země, kteří se otevírají, jako květ, k poznání smyslu své životní pouti a k hledání jejího nejlepšího naplnění. Hana Cathala, Mgr www.spaconsulting.eu

Wellness

od vnějšího pohybu k vnitřnímu klidu
Cítit se dobře a být v pohodě - to si každodenně přeje snad každý z nás. Autorka, specialistka na wellness a lázeňství, poradí všem zájemcům o zdravý životní styl, jak pomocí aktivního pohybu kombinovaného se zdravou stravou a péčí o tělo i duši dosáhnout lepší fyzické i psychické kondice. Zajímavé odpovědi na otázky, jak pomoci druhým, aby se cítili lépe naleznou v knize nejen specialisté na lázeňství, ale i instruktoři a manažeři wellness, fitness a relaxačních center, odborníci na volnočasové aktivity a studenti tělesné výchovy i lázeňství.
E-kniha 141  -30 %
Tištěná kniha
Šitá vazba
Titul doprodán
r: 4980
E-kniha
PDF
202  141  -30 %
Ihned ke stažení
i: 24452 n: 24760896r: 4980
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.