0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Schulz Patrik

Narodil se v roce 1955. Je lektorem odborné angličtiny na VTED v Kostnici. Specializuje se na tvorbu webových učebních pomůcek, osnov pro kurzy využívající metodu tzv. blended learning a samotných učebních kurzů. Od roku 199 9 na kostnické VTED působí též jako spoluautor a mediální specialista na přípravu webových kurzů na téma obchodní prezentace, obchodní komunikace, obchodní terminologie a obchodní jednání, které byly v Británii vydány na CD-ROMu. Sám vede též kurzy blended learning v oblasti přijímacích pohovorů. Po ukončení studií v Trevíru a Freiburku, roce stráveném v Anglii v roli pomocného učitele a složení druhé státní zkoušky nezbytné k výkonu funkce pedagoga na gymnáziích vyučoval zhruba pět let anglič tinu a němčinu na vyšší odborné škole a zároveň pracoval jako rozhlasový redaktor a moderátor. Na vysokou školu v Kostnici se dostal v rámci výzkumného projektu na téma vytváření, zkoušení a hodnocení interaktivních počítačových pomůcek při výuce.

Přijímací pohovor v angličtině

Uchazeči o zaměstnání, kteří hledají místo v mezinárodní firmě a čeká je přijímací pohovor vedený v anglickém jazyce, v knize najdou komplexního rádce, který jim pomůže uspět a získat vybrané pracovní místo. V praktické a čtivé příručce najdete mnoho konkrétních rad, tipů, příkladů a ukázek v angličtině. Dozvíte se, jak sestavit životopis a průvodní dopis, jaké anglické výrazy a věty použít, jakým chybám se vyhnout. Dále se dozvíte, jak se připravit na přijímací pohovor v angličtině, jak zvládnout účast na assessment centre, jaké jsou typické otázky a jak na ně ideálně reagovat. Zjistíte také, jak úspěšně vyjednávat o platu, jak si vytvořit síť užitečných kontaktů a jak hledat práci pomocí internetu. Kniha je jedinou komplexní příručkou na toto téma na našem trhu.
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 5125

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.