0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Zettl Erich

Narodil se v roce 1934. Vystudoval na Univerzitě Ludvíka Maxmiliána v Mnichově obory němčina, angličtina a historie. Poté, co v letech 1959 a 1961 složil obě státní zkoušky nezbytné k výkonu profese učitele na vyšších školác h v Bavorsku, pracoval čtyři roky jako asistent na vyšších školách a jako lektor němčiny na univerzitě v britském Hullu. Po promoci roku 1963 byl čtyři roky ředitelem jazykových kurzů na Goethe Instit utu v Mailandu a od roku 1970 docentem a profesorem odborné němčiny a angličtiny a vedoucím jazykových kurzů na Vysoké škole technické, ekonomické a designérské (VTED) v Kostnici. V rámci výměnných pr ogramů Dr. Zettl působil na mnoha školách v Číně a i po odchodu do výslužby v roce 1998 se aktivně podílí na různých partnerských projektech v Číně. Je autorem mnoha učebnic němčiny jako cizího jazyka a dalších publikací na téma čínsko-evropských kulturních vztahů.

Přijímací pohovor v angličtině

Uchazeči o zaměstnání, kteří hledají místo v mezinárodní firmě a čeká je přijímací pohovor vedený v anglickém jazyce, v knize najdou komplexního rádce, který jim pomůže uspět a získat vybrané pracovní místo. V praktické a čtivé příručce najdete mnoho konkrétních rad, tipů, příkladů a ukázek v angličtině. Dozvíte se, jak sestavit životopis a průvodní dopis, jaké anglické výrazy a věty použít, jakým chybám se vyhnout. Dále se dozvíte, jak se připravit na přijímací pohovor v angličtině, jak zvládnout účast na assessment centre, jaké jsou typické otázky a jak na ně ideálně reagovat. Zjistíte také, jak úspěšně vyjednávat o platu, jak si vytvořit síť užitečných kontaktů a jak hledat práci pomocí internetu. Kniha je jedinou komplexní příručkou na toto téma na našem trhu.
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 5125

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.