0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Brenner Doris

Doris Brenner je poradkyně se zaměřením na osobní rozvoj a kariérní poradenství. Tato diplomovaná podniková ekonomka, která studovala také v USA, má velké zkušenosti s vedením v organizacích se štábní a liniovou organizační strukturou. Jako kariérní poradkyně podporuje klienty v tom, aby poznali své schopnosti, naučili se využít veškerý potenciál a našli individuální kariérní cestu. Rovněž pracuje v oblasti zvyšování kvalifikace akademických poradců Německé spolkové pracovní agentury. Je žačkou předního amerického odborníka na plánování času a práce Richarda Bollese a je zakladatelkou a členkou představenstva Německé společnosti pro kariérní poradenství (Deutsche Gesellschaft für Karriereberatung e.V. - www.dgfk.org).
Doris Brenner publikovala řadu příspěvků na téma výběr a vzdělávání zaměstnanců a kariérní plánování a pravidelně přispívá na internetové stránky novin Frankfurter Allgemeine Zeitung ""Profese a příležitost"" (www.karriereabc.de).
   

Poznejte své silné a slabé stránky

Základ úspěšného stanovení cílů a plánů v kariéře
Realistické sebehodnocení je základem úspěšného stanovení cílů a plánů ve vaší kariéře. V knize naleznete krátká a jednoduchá cvičení, díky nimž si vypracujete profil svých silných a slabých stránek. Zjistíte, jaké jsou vaše odborné dovednosti, jak zvládáte komunikaci s ostatními lidmi a jakými metodickými a mediální schopnostmi se můžete prokázat.
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 5427

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.