0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Haník Zdeněk

Narodil se22. ledna 1957 v Rychnově nad Kněžnou. Je ženatý a má tři děti: Svatavu (24), Zdeňka (22), Terezu (10). Bydlí v Nymburce. Původním povoláním středoškolský učitel českého jazyka a literatury a tělesné výchovy. Začínal jako učitel na základní škole v Nymburce (1983–1987), učil na matematickém gymnáziu v Brně, Jarošova (1988–1990). Pořádá mezinárodní mládežnické volejbalové kempy, jako lektor se účastní přípravy volejbalových trenérů České republiky. Působí jako vysokoškolský učitel na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. Od roku 2005 působí jako metodik Českého volejbalového svazu. Je autorem tří publikací o volejbalu a řady časopiseckých článků. Vystoupil na řadě odborných, vědeckých seminářů a publikoval v příslušných sbornících.Má bohatou hráčskou volejbalovou kariéru. S nevýhodnými somatickými parametry (výška 178 cm) se dostal až do role kapitána československé reprezentace (1992), v reprezentaci ČSFR sehrál 150 zápasů, hrál 10 let nejvyšší soutěž v Československu. Získal mistrovské tituly v ČSFR (1990), Rakousku (1992) a na Slovensku (1993). Působil v oddílech Zbrojovka Brno, Lokomotiva Nymburk, VKP Bratislava, Dukla Trenčín, Donaukraft Wien a Tirol Innsbruck. Trenérskou dráhu začínal v zahraničí, kde vedl rakouské ligové kluby (Union Enns, Tirol Innsbruck) a rakouskou reprezentaci, s níž absolvoval ME 1999. V roce 2000 mu byla nabídnuta funkce reprezentačního trenéra českého výběru, se kterým zvítězil v kvalifikaci na MS 2002 a obsadil 4. místo na ME 2001, absolvoval MS 2006 (13. místo). Byl třikrát vyhlášen trenérem roku, v ČR v letech 2002 a 2008, na Slovensku v roce 2004. Je organizátorem a propagátor sportovních a společenských akcí, setkání osobností z různých oblastí života české společnosti. Přispívá do různých periodik v oblasti propagace volejbalu. Působí jako spolukomentátor ČTV při volejbalových přenosech.V soukromém životě je vášnivým ctitelem hudby (především vážné), poezie, výtvarného umění a starožitností.

Volejbal

viděno třemi
Haník Zdeněk a kolektiv
Osobnost českého volejbalu s kolektivem spolupracovníků přináší hráčům, trenérům, učitelům a všem volejbalovým fandům jedinečný způsob výkladu volejbalové techniky. Kniha mapuje trénink volejbalových dovedností současně ze tří úhlů, z pohledu zkušeného trenéra Rady, bývalého hráče a zároveň začínajícího trenéra Doskákala a sportovního teoretika Nezažila. Tito tři pánové se snaží v rozhovoru dojít k podstatě dílčích problémů, a tak čtenáře zajímavě provázejí nácvikem základních odbití, herních činností, součinnosti a základů herních kombinací. Na více než 130 barevných fotografiích a 120 herních schématech pak své zkušenosti přenášení do praktických aplikací a cvičení. Díky svému zpracování umožňuje kniha lépe pochopit výklad jak samotným hráčům, tak jejich trenérům, učitelům a rodičům.
E-kniha 329 
Tištěná kniha
Šitá vazba
Titul doprodán
r: 5473
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
365  329 
Ihned ke stažení
i: 16426 n: 24767468r: 5473
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.