0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Nonnemacher Klaus

Narodil se 28. ledna 1968. Povolání: učitel sportovní vědy a pedagogiky ( karate, kickbox). Sportovní úspěchy 1988 amatérský mistr Evropy v semi- a fullcontact kickboxu a v lightcontactu; -81 kg. 1989 amatérský mistr světa v semi- a fullcontact kickboxu a v lightcontactu; -81 kg. 1989 profesionální mistr Německa WKA (World Kickboxing and Karate Association) v kickboxu Light Heavyweight; -79 kg. 1991 profesionální mistr světa WKA ve fullcontactu Light Heavyweight; -79 kg. 1992 profesionální mistr světa WKA ve fullcontactu Light Heavyweight; -79 kg. 1992 profesionální mistr světa IKBF (International Kick Boxing Federation) v kickboxu Light Heavyweight; -81 kg. 1992 mistr světa v point karate Heavyweight ; +91 kg. 1993 severoatlantický šampión WKA v kickboxu Cruiserweight -86 kg. 1993 profesionální mistr světa IKBF v kickboxu Light Heavyweight; -81 kg. 1994 profesionální mistr světa IKBF v kickboxu Light Heavyweight; -81 kg. 1996 profesionální mistr světa WKA v semicontactu/pointfightingu Heavyweight; +91 kg. 1997 profesionální mistr Evropy WKA v semicontactu/pointfightingu Heavyweight; +91 kg. 1997 mezinárodní šampion WKA v karate Long Beach California. 1999 profesionální mistr světa WKA v kickboxu Cruiserweight -86 kg 2000 profesionální mist světa WKA v semicontactu/pointfightingu; +90 kg. 2004 mistr světa ITF (Internatoinal Taekwon-Do Federation) v taekwon-do Heavyweight. * osminásobný mistr světa v pěti různých bojových sportovních disciplínách * dvakrát Zápasníkem roku v Německu * šestinásobný vítěz Czech Open * vítěz Vienna Open * vítěz Grand Prix v Unna * vítěz Dacascos Open * vítěz Nationencup * více než patnáctinásobný mistr Německa v pointfightingu, lightcontactu, profesionálním kickboxu

Jak dokonale zvládnout kickbox

Moderní publikace z oblasti bojových umění nabízí precizní popisy technik, řadu tréninkových tipů a rad pro správné využití tréninkového náčiní v kickboxu. Jejím autorem je osminásobný mistr světa v pěti různých bojových sportovních odvětvích a držitel řady dalších mezinárodních ocenění. Kniha je ideální příručkou pro začínající kickboxery, nabízí však také řadu cenných rad profesionálním bojovníkům a je určena též trenérům. Na řadě fotografií představuje autor názorně základní bojové postoje, práci nohou, úhybné manévry, pěstní techniky a techniky nohou a velkou pozornost věnuje tréninku se speciálním náčiním pro kickbox a nácviku boje s plným kontaktem. Součástí knihy je též autorův autentický popis přípravy na mistrovství světa v kickboxu s podrobným popisem jeho tréninkového plánu. V závěru knihy se čtenář dozví něco z historie této stále populárnější sportovní disciplíny.
Tištěná kniha
Šitá vazba
Titul doprodán
r: 5594

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.