0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Fairweather Alan

Autor je uznávaným britským odborníkem na motivaci. Už řadu let mění obstojné manažery a vedoucí týmů v takové, kteří stabilně podávají nejlepší výkony. Po úspěšné kariéře manažera si v roce 1993 založil vlastní fi rmu. Spolupracuje s organizacemi i jednotlivci ve Velké Británii a v Asii jako konzultant, řečník a vedoucí odborných kurzů. Specializuje se na to, jak motivovat lidi k práci, aby dosahovali co nejlepších výsledků. Jeho semináře a přednášky jsou zajímavé, zábavné a inspirativní. Orientuje se hlavně na výsledky, a proto koncipuje svá vystoupení s ohledem na praktické potřeby účastníků. Vytváří prostředí, které působí příjemně a motivuje lidi k učení. Alan Fairweather International E-mail: alan@themotivationdoctor.com www.themotivationdoctor.com

Jak být motivujícím manažerem

...a dosáhnout výsledků rychle a s minimem stresu
Kniha je nepostradatelnou příručkou pro všechny manažery a vedoucí týmů, kteří chtějí, aby jejich tým byl vysoce motivovaný a výrazně přispíval k výsledkům celé firmy. Dozvíte se, jak vybrat správné lidi a jasně jim sdělit, co od nich očekáváte. Ukáže vám, jak svým lidem správně poskytovat zpětnou vazbu, jak jim věřit, naslouchat a poskytnout jim to, co potřebují. Poradí vám, jak jednat s problémovými členy týmu. Pomůže vám omezit odchody pracovníků, jejich absence a promrhaný čas.
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 5845

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.