0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Marelová Lucie

Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v roce 2007. Téhož roku nastoupila v advokátní kanceláři JUDr. Viktora Paka jako advokátní koncipientka. V roce 2010 slož ila advokátní zkoušku a stala se praktikující advokátkou. V roce 2011 získala titul doktor práv v oboru pracovní právo a právo sociálního zabezpečení. Ve své praxi poskytuje právní služby zejména v ob lasti pracovního, občanského a obchodního práva. Má bohaté zkušenosti ve vnitrofiremní právní praxi, kde úzce spolupracuje s personalisty a manažery na všech úrovních řízení. Od roku 2011 působí jako lektorka na soukromé škole London International Graduate School, ve které vyučuje předměty s právní tématikou. Příležitostně publikuje odborné články.

Vnitřní závazné předpisy zaměstnavatele a jiné pracovněprávní úkony

krok za krokem, s CD-ROMem
Personalista a manažer se ve své každodenní praxi velmi často zabývá tvorbou vnitrofiremních závazných předpisů, které upravují vztah zaměstnanec - zaměstnavatel. V praxi však stále vnikají mnohá pochybení, zbytečné spory a v důsledku toho i žaloby. Nechte se přehledně provézt touto problematikou, pochopíte provázanost zákoníku práce s běžnou personální a řídící praxí. Publikace se snaží objektivně reagovat na běžnou firemní praxi. Aplikuje zákonná ustanovení pracovního práva na praktických ukázkách a také pomocí široké škály vzorových formulářů a dokumentů, které jsou ihned k použití na přiloženém CD. Účelem publikace však není poskytnout čtenáři plnou citaci zákona s komentářem. Její předností je především maximální provázanost s bohatou manažerskou, právní a lektorskou praxí autorek a se zkušenostmi při uplatnění těchto poznatků v rámci tvorby pracovněprávních dokumentů zaměstnavatele.
E-kniha 271  -20 %
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 7622
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
339  271  -20 %
Ihned ke stažení
i: 20625 n: 24788012r: 7622
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.