0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Aczel German

Umělecká kariéra argentinského sportovního karikaturisty, v Evropě známého jako German Aczel, nastartovala v jeho rodném Buenos Aires, kde již v mládí pracoval pro nejznámější argentinské noviny "La N atiónn". Brzy se vypracoval do pozice uznávaného ilustrátora a obrázkového komentátora nejčtenějšího argentinského sportovního deníku "El Gráficoo". Později žil a pracoval brazilském Rio de Janeiru, kde jeho charakteristické kresby zatraktivnily mimo jiných i noviny "Journal do Brasill". Souběžně také vystavoval, ať již individuálně, či na kolektivních expozicích. Z mnoha jeho ocenění stojí určitě za zmínku hlavní cena z kreslířské soutěže v Dubaji, kam byl - v šestadvaceti letech(!) - vyslán argentinským ministerstvem zahraničí. Poté se již vydal dobýt Evropu. To se mu celkem úspěšně podařilo a tak se časem usadil v bavorském Mnichově. Proslulá je jeho dlouholetá spolupráce s kultovním časopisem "Bravo Sportt" a anglickým specializovaným fotbalovým Magazínem "FourFourTwoo".

MS ve fotbale 1930-2014

Obrazový průvodce
Pojďte se těšit na mistrovství světa ve fotbale 2014 v Brazílii!Nezaměnitelné karikatury nejznámějších hráčů fotbalové historie, senzační góly, úchvatné akce, rozporuplně okamžiky, statistiky, paradoxy, provázené poutavými příběhy z utkání i zákulisí šampionátů - to vše najdete v této jedinečné obrázkové publikaci pro velké i malé fanoušky a fanynky.
Tištěná 49  -88 %
Tištěná kniha
Lepená vazba
399  49  -88 %
Do 30 dnůi
Zašleme ihned po naskladnění.
Poslední aktualizace skladu 14.6.2021 12:58
i: 21857 n: 24752440r: 8301
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.