0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Zahumenský David

Působí jako advokát, věnuje se mimo jiné problematice práva neziskových organizací či ústavnímu právu. Pravidelně pomáhá zakládat spolky či ústavy a řeší právní otázky spojené s jejich fungováním. Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2005. V roce 2011 absolvoval v rámci prestižního IVLP programu organizovaném vládou USA třítýdenní stáž v USA, která byla zaměřena na management neziskového sektoru. Několik let působil jako předseda Ligy lidských práv a člen správní rady Pro bono aliance. Zde nasbíral praktické zkušenosti s fungováním občanských sdružení (dnes spolků). Problematice neziskového sektoru se v letech 2012-2015 věnoval také jako člen Rady vlády pro nestátní neziskové organizace, působil rovněž ve Výboru pro lidská práva a biomedicínu.

Jak na spolkový rejstřík

Publikace Vás provede procesem nutného zápisu do spolkového rejstříku, který musí do konce roku 2016 provést všechny organizace, které měly dříve právní formu občanského sdružení. Věnuje se jak prvozápisu nového spolku, tak změně údajů a přeměně, kdy se spolek mění na ústav či sociální družstvo.
E-kniha 145 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 8840
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
161  145 
Ihned ke stažení
i: 22711 n: 24759081r: 8840
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.