0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora J.S.Adlerová

J. S. Adlerová je pseudonym spisovatelky Jitky Saniové, která začínala s psaním povídek a článků pro časopisy pro ženy. 
Knihy jsou její velkou láskou – ráda čte knihy různých žánrů, s potěšením je píše a některé její fotografie byly použity na přebaly knih, neboť se nějakou dobu věnovala fotografování a vytváření fotomontáží. K tomu ji přivedl manžel – fotograf, s nímž pracovala na různých fotografických projektech.
V knize Fotoateliér spojila lásku ke psaní a fotografování a napsala oddechový román o fotografce, která si chce splnit svůj sen.
Jelikož ráda čte i při popíjení kávy a čaje, snažila se vytvořit román pro příjemné chvíle.
Miluje zvířata, hlavně kočky a psy, což se plně odráží i v jejím příběhu.

Fotoateliér

... když holky táhnou za jeden provaz
Hlavní hrdinka románu pro ženy - Martina Mrázková se jednoho rána dostaví do práce a zjistí, že ji kamarádka připravila o partnera i o práci. Nezbývá, než se zamyslet nad svým životem a rozhodnout jak dál. Oddechový román pro ženy o naplnění jednohu snu, báječném sesterském vztahu, projektu pro dobrou věc a hlavně životních situacích, které může prožít každá z nás.
E-kniha 178 
Tištěná kniha
Pevná šitá vazba
Titul doprodán
r: 9141
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
209  178 
Ihned ke stažení
i: 24712 n: 27192809r: 9141
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.