0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Whittaker Andy

Andy Whittaker je údajně to nejlepší, co vzešlo z města Morecambe od té doby, co postavili dálnici
M6. Je britskou reakcí na Anthonyho Robbinse (skvělý velký chlapík z Ameriky, který úžasně motivuje lidi a chodí po žhavých uhlících). Andy je také moc milý člověk.
Andy Whittaker je kouč neurolingvistického programování a zároveň se až obsedantně zajímá o oblast osobního rozvoje. Je dychtivý čtenář (často peláší pro slovník, aby zjistil, co přesně znamenají vzletná slova, jako třeba „dychtivý“!). Souhlasí s Andym C., že všechny nejlepší nápady v této knize jsou jeho. Ale hluboko v nitru je Andymu C. vděčný, protože mu pomohl správně uspořádat věty. A ty apostrofy jsou fakt hrozné!
Andy stojí nohama pevně na zemi. Pracuje s druhým Andym. Dokáže používat učená slova, ale raději se jim vyhýbá a vnáší do hry své životní zkušenosti, čímž oslovuje lidi napříč profesemi i prostředími. Věnoval hodně času výzkumu chování lidí ve společnostech, jak malých, tak velkých. Kromě toho se věnoval studiu vedení, komunikace, mezilidských interakcí a nastavování cílů. V osobním rozvoji se pevně drží moderního spektra technik, rád vede skupinové kurzy i individuální konzultace. Díky svým schopnostem v oblasti neurolingvistického programování dosahuje skvělých výsledků.
Andy má nesmírně příjemnou povahu a je výjimečně zábavný mluvčí. Má velmi vzácný talent, schopnost provést vás skutečnou životní cestou plnou vzestupů i pádů, což vás osloví, ať jste, kdo jste.
Andy má malou dceru, a volný čas je pro něj tudíž vzácností. Nicméně občas zazáří jako stand-up komik, což je skvělá forma odreagování a vymanění se z tlaku, který přináší moderní život. Andyho ambicí je být nejlepším koučem na světě.
 
Andyho Whittakera můžete kontaktovat
e-mailem na adrese andyw@artofbrilliance.co.uk
Internetové stránky: www.artofbrilliance.co.uk
Twitter: @artofbrillandyw
 

Umění žít pozitivně

V knize plné rad, příběhů ze života a laskavého humoru najdete šest jednoduchých zásad, které vám změní život. S jejich pomocí objevíte své silné stránky, naučíte se, jak naplno využívat své schopnosti, zjistíte, kterým směrem byste se měli posunout, a uděláte první kroky ke své úžasné budoucnosti.
E-kniha 170  -20 %
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 9961
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
212  170  -20 %
Ihned ke stažení
i: 35713 n: 24735696r: 9961
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.