0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Muselesová Elise

Elise Muselesová je právnička, která nadobro proměnila svou kariéru, aby se stala odbornicí na výživu a zvučným hlasem blogu Kale & Chocolate.
  
Elise píše, přednáší, vyučuje a vystupuje jako plamenná obhájkyně zdravého životního stylu. Ale hlavně pomáhá lidem vybudovat si pozitivní vztah k jídlu. Získala grant na roční sérii workshopů v National Institutes of Health (Národním institutu zdraví) a její články se objevují v tak prestižních periodikách, jako jsou Washingtonian, Well+Being a Daily Love. Milovníci rozhlasu si ji mohu poslechnout i na WTOP Radio. 
Její recepty se dostaly dokonce do bestselleru The New York Times, knihy Gutbliss dr. Robynne Chutkanové. 
Studia absolvovala na Kalifornské univerzitě v Berkeley, na právnické fakultě univerzity George Washingtona, Cornellově univerzitě, na Institutu integrativní výživy a Institutu psychologie jídla. 
  
Se svým manželem, syny a zlatými retrívry žije Elise ve Washingtonu, D. C.

WHOLEFOOD Energie pro zdravý životní styl

200 receptů na lahodné, zdravé, stoprocentně přírodní pochoutky - pohonné hmoty pro váš aktivní životní styl
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 11102

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.