0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Bohatá Marie

Ve své odborné kariéře se zabývala aplikovaným ekonomickým výzkumem, ale zastávala i manažerské funkce. V letech 1999–2003 stála v čele Českého statistického úřadu a v období let 2004–2014 působila v Evropské komisi jako zástupkyně generálního ředitele Eurostatu. Jejím dlouhodobým zájmem jsou etické otázky z oblasti podnikání a správy. Působila ve vedení mezinárodních organizací, jako jsou European Business Ethics Network či International Society for Business, Economics and Ethics, ale také organizací v ČR, zejména ve Společnosti pro etiku v ekonomice a v Transparency International. V současné době působí jako vysokoškolský pedagog, je členkou poradních orgánů Eurostatu a předsedkyní Společnosti pro etiku v ekonomice, podnikání a správě.

Etika a integrita veřejné správy

Publikace přináší zasvěcený pohled na problematiku etických specifik a uplatňování etiky ve veřejné správě. Zahrnuje aktuální koncepty, jako jsou otevřené vládnutí, integrita a etická politika, které vycházejí z nejnovějších mezinárodních zkušeností. Přibližuje progresivní nástroje, jakými jsou compliance, etický audit či whistleblowing.
Tištěná 191  -20 %
Tištěná kniha
Pevná šitá vazba
239  191  -20 %
Za tři a více týdnůi
Dodání této knihy může trvat 3-6 týdnů, ve výjimečných případech i déle nebo nemusí být dodána vůbec. Nedoporučujeme objednat ji spolu s jinými knihami, aby se neprodloužila dodací doba celé objednávky.
Poslední aktualizace skladu 22. 05. 2022 3:18
i: 41515 n: 27133116r: 12330
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.