0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

SOUTĚŽ O VSTUPENKY DO DIVADLA

Divadlo pohádek

Víte, co mají společného Ferda Mravenec, Pat a Mat, Maxipes Fík, Krkonošské pohádky a třeba Krysáci? Ano, všechno to jsou známé večerníčky. Také jsou to ale pohádky, na které se můžete zajít podívat do divadla. Divadlo pohádek, které má stálou scénu v sále Divadla Bez zábradlí v samém centru Prahy, kousek od Václavského náměstí, pro vás hraje každou sobotu a neděli vždy od 11 hodin. Nejen hrdinové výše uvedených pohádek, ale i mnozí další se na vás už těší, stačí zodpovědět pět našich otázek a být mezi šťastlivci, které vylosujeme!

POSTUP:

Zodpovězte správně následující otázky:

1) Jaký tanec se budou možná muset naučit kamarádi ze Čtyřlístku?
2) Kdo je autorem knížek o Ferdovi Mravencovi?
3) Kdy byly natočeny první díly Krkonošských pohádek?
4) Kdo namluvil postavičky ve večerníčku Krysáci?
5) Kdo je autorem textů k písničkám z Příhod včelích medvídků?

  • Nápověda: Všechny správné odpovědi najdete na stránkách Divadla pohádek.
  • Nezapomeňte nám napsat, ze které školy jste a jaké třídy jste.
  • Odpovědi nám zašlete na adresu: Nakladatelství GRADA – Soutěž DKK, U Průhonu 22, 170 00, Praha 7 nebo dkk@grada.cz s předmětem Soutěž DKK.

PODMÍNKY:

  • Soutěž je určena pouze pro členy Dětského knižního klubu Grada, tedy pro ty, kteří navštěvují školu, jež s námi spolupracuje.
  • Každý se může zúčastnit pouze jednou.
  • Odpovědi zasílejte do 23. 10. 2022.

VÝHRA:

Ze zaslaných správných odpovědí vylosujeme jednu, jejíž autoři vyhrají pro svou třídu 27 otevřených vstupenek do Divadla pohádek.

Krkonošské pohádky
Princové jsou na draka

VYHLÁŠENÍ PODZIMNÍ SOUTĚŽE

Gratulujeme:

  • ZŠ Kelč, třída 1A

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.