0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

JARNÍ SOUTĚŽ

Oblíbený knižní hrdina. Ten, s kterým prožíváte všechna jeho dobrodružství, jako byste byli součástí příběhu. Kdo vy ho neměl? I my v Gradě každý máme toho svého. A když nám napíšete, kdo je ten váš, můžete si zasoutěžit o tajný knižní balíček!

POSTUP:
  • Napište nám, kdo je vás oblíbený knižní hrdina.
  • Nezapomeňte nám napsat, ze které školy a kolik vám je let.
  • Odpovědi nám zašlete na adresu: Nakladatelství GRADA – Soutěž DKK, U Průhonu 22, 170 00, Praha 7 nebo na dkk@grada.cz s předmětem Soutěž DKK.
PODMÍNKY:
  • Soutěž je určena pouze pro členy Dětského knižního klubu Grada, tedy pro ty, kteří navštěvují školu, jež s námi spolupracuje.
  • Každý se může zúčastnit pouze jednou.
  • Projekty zasílejte do 16. 4. 2023.
VÝHRA:
Ze zaslaných odpovědí vylosujeme tři, jejichž autoři vyhrají tajný knižní balíček.


VYHLÁŠENÍ ZIMNÍ SOUTĚŽE

Gratulujeme:

  • ZŠ pro slabozraké a vady řeči, Plzeň

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.