0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

PODZIMNÍ SOUTĚŽ O PŘEDPLATNÉ 

Čtení a nových vědomostí není nikdy dost. Proto jsme pro vás ve spolupráci s vydavatelstvím Extra Publishing připravili soutěž o předplatné časopisu Časostroj, se kterým se můžete vydat na vzrušující a dalekou cestu do hlubin historie.
 

POSTUP:
  • Namalujte historickou událost nebo osobnost.
  • Obrázek nebo jeho fotografii nám zašlete na adresu: Nakladatelství GRADA – Soutěž DKK, U Průhonu 22, 170 00, Praha 7 nebo na dkk@grada.cz s předmětem Soutěž DKK.
 
PODMÍNKY:
  • Soutěž je určena pouze pro členy Dětského knižního klubu Grada, tedy pro ty, kteří navštěvují školu, jež s námi spolupracuje.
  • Každý se může zúčastnit pouze jednou.
  • Projekty zasílejte do 22. 10. 2023.
 
VÝHRA:
Ze zaslaných obrázků vybereme jeden, jehož autor vyhraje roční předplatné časopisu Časostroj.
 

 
                                                                            

 

                 
 

 
VYHLÁŠENÍ LETNÍ SOUTĚŽE: 
Gratulujeme:
ZŠ Chlumčany, třída IV. A


 

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.