0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

SOUTĚŽ O TAJNÝ BALÍČEK

Víte, jak vzniká obálka našeho katalogu? Možnosti jsou dvě: buď vedoucí klubu vymyslí nějaké konkrétní téma, které zadá grafikovi, který pro vás celý katalog vytváří, nebo si grafik sám vymyslí, co by chtěl na obálce mít. A co pak? Grafik vyhledá na různých databázích jednotlivé obrázky, které poskládá do výsledné obálky. Chtěli byste si to také vyzkoušet?

POSTUP:
  • Navrhněte a namalujte nám obálku katalogu, jaká by se vám líbila.
  • Nezapomeňte se podepsat a napsat nám, ze které školy jste a kolik vám je let.
  • Obrázek nebo jeho fotografii nám zašlete na adresu: Nakladatelství GRADA – Soutěž DKK, U Průhonu 22, 170 00, Praha 7 nebo na dkk@grada.cz s předmětem Soutěž DKK.
PODMÍNKY:
  • Soutěž je určena pouze pro členy Dětského knižního klubu Grada, tedy pro ty, kteří navštěvují školu, jež s námi spolupracuje.
  • Každý se může zúčastnit pouze jednou.
  • Odpovědi zasílejte do 25. 8. 2024
 
VÝHRA:
Ze zaslaných obrázků vybereme jeden, jehož autor vyhraje tajný knižní balíček.

                                     books.pnggirl.pngboy.png
 

 
VYHLÁŠENÍ JARNÍ SOUTĚŽE 
Gratulujeme
 

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.