0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

BARA_1140x391-1.jpg

Velká prázdninová soutěž s Bárou
o 3 knihy od Veroniky Válkové

Blíží se prázdniny a s nimi možnost cestovat jak po naší republice, tak v zahraničí. Vezměte s sebou Báru v jedné z knih od Veroniky Válkové a zapojte se do naší soutěže! Jak na to?
 

bara1.jpg

Pravidla soutěže

1 Rodiče vám určitě předem řeknou, kam se s vámi chystají na výlet nebo na dovolenou. Pokud máte namířeno do míst, kde se odehrává děj některé z "bárovek", přibalte si knížku do kufru a na místě se s ní vyfoťte. Cílem je vyfotit se co nejblíže místu, kde se příběh odehrával.

2 Fotografii pojmenujte podle sebe, nejdřív příjmení a pak křestní jméno (například Holečková Bára). Pak nám fotku pošlete na mail baranacestach@grada.cz. Do mailu uveďte svoje jméno, věk, kde přesně jste fotografii pořídili, k jaké "bárovce" (a ideálně i k jaké části příběhu) se fotografie vztahuje. Pokud chcete, můžete nám napsat i kratičký příběh, jak jste fotku pořizovali, ale maximálně na 3 řádky.

bara2.jpg3 Musíte to zvládnout mezi 15. červnem a 31. srpnem. Výherce vyhlásíme 15. 9. 2017.

4 Každý se může zúčastnit jen jednou.

5 Pět výherců, kteří trefí co nejblíže a nejpřesněji místo děje nějaké "bárovky", získá 3 knihy od Veroniky Válkové podle vlastního výběru s osobním věnováním autorky.

6 Fotografii do soutěže musí zaslat za nezletilé soutěžící jejich rodiče nebo zákonní zástupci. Zasláním fotografie je Nakladatelskému domu Grada automaticky uděleno svolení fotografii zveřejňovat včetně uvedení jména.

7 Výhry nejsou soudně vymahatelné.
 


Více o Báře a kouzelném atlasu putování časem.Nemáte ještě žádnou "bárovku"? Vybrat si můžete zde: 

sipka2-(2).gif

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.