0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Robert Bryndza - nejžhavější tip letošních Vánoc

Detektivní sérii s odvážnou a tvrdohlavou vyšetřovatelkou Erikou Fosterovou od britského autora Roberta Bryndzy si oblíbily již miliony čtenářů po celém světě. Přidejte se k nim i vy a pátrejte po vrahovi, který nechává své oběti ve vodních plochách v Londýně v knize Dívka v ledu, nebo „loví“ zdánlivě bez souvislostí vážené muže v Nočním lovu. Přečtěte si také, do jak Temných hlubin se bude muset Erika Fosterová ponořit, aby vyšetřila šestadvacet let starý případ, nebo spolu s ní Do posledního dechu pátrejte, kdo si své oběti vytipovává na sociálních sítích. Ve žhavé novince pak Chladnokrevně sledujte, jak spolu souvisí nálezy mrtvých těl v kufrech… 

Tištěná 399 
E-kniha 339 
Tištěná 399 
E-kniha 339 
Tištěná 399 
E-kniha 339 
Tištěná 399 
E-kniha 339 
Tištěná 399 
E-kniha 339 

koníkPro fanoušky laskavého humoru Zdeňka Svěráka

Zdeněk Svěrák patří k nejoblíbenějším osobnostem Česka. Určitě ho znáte nejen jako herce, ale také jako autora knih, povídek, pohádek i písniček. Zkuste jeho novinku Strážce nádrže, nebo si připomeňte příběh, který byl dlouhá léta zavřený v šuplíku a který možná znáte jako rozhlasovou hru s názvem Tiché šlapací království, či dvě novelky v jednom – Posel hydrometeorologického ústavu. Spolu s dětmi si můžete zazpívat Písničky z pohádek a filmů nebo jim vysvětlit, co se děje, když Město spí. Tato knížka byla navíc vybrána mezi nejkrásnější knihy pro děti za rok 2018.

Tištěná 179 
E-kniha 152 
Tištěná 179 
E-kniha 152 
Tištěná 179 
E-kniha 152 
Tištěná 249 
E-kniha 212 

Koník lPro milovníky napětí a rozplétání starých tajemství

Co může být během dlouhých a studených nocí krásnější než z bezpečí své postele rozplétat nitky záhad? Ať už vás doženou Stíny nad zálivem a lži, které měly nejprve chránit, zůstanete stát Na okraji toho, co se stalo se sedmnáctiletou dívkou v malém švédském městečku, nebo začnete odhalovat tajemství v navenek dokonalé rodině V dobrém i zlém, ani v jednom případě nesáhnete vedle. Můžete se také vydat do Mlýna mezi bratry, kteří se za každou cenu snaží dodržet slib, nebo se přenést do Domu na Baker Street a vyšetřit vraždu s bytnou Sherlocka Holmese a manželkou doktora Watsona.

Tištěná 369 
E-kniha 314 
Tištěná 329 
E-kniha 280 
Tištěná 349 
E-kniha 297 
Tištěná 399 
E-kniha 339 
Tištěná 349 
E-kniha 297 

koníkPro zasněné a romantické duše

Každý z nás se někdy chce a potřebuje zasnít a vychutnat si příběh, který pohladí na duši. Všechny tyto knihy jsou právě takové, a navíc nabízí každá malý bonus: U Kavárny v Kodani se i pobavíte, Dopis přinese také trochu detektivního pátrání v minulosti a Čas vlků vás přenese do Švédska během druhé světové války a připomene, že za dobro se někdy musí bojovat. Normálně jiní vás povzbudí, abyste šli za svými sny, a Znovu já vás naučí, že abyste tu mohli být pro druhé, musíte myslet i sami na sebe.

Tištěná 349 
E-kniha 297 
Tištěná 299 
E-kniha 254 
Tištěná 379 
E-kniha 322 
Tištěná 339 
E-kniha 288 
Tištěná 349 
E-kniha 297 

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace

 


 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.