0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Nakladatelský dům Kalendář akcí 26. Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě

Fotogalerie

zpět

Kalendář akcí

26. Podzimní knižní veletrh v Havlíčově Brodě

V pátek 14. a v sobotu 15. října 2016 jsme zavítali s pestrou nabídkou knih značek Cosmopolis, Bambook, Alferia i Grada na knižní veletrh do Havlíčkova Brodu. Tentokrát jsme s sebou přivezli i hosty. Autogramy v sobotu rozdávali do zpěvníku JUPÍ i do Filmových komedií Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák. Sobotní odpoledne patřilo Sedmilhářkám Marice Šoposké a Berenice Kohoutové. Návštěvníky veletrhu zaujaly nejen podepisované tituly, ale také naše antistresové omalovánky a spojovačky.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.