0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Nakladatelský dům Kariéra Samostatný odborný redaktor – redakce společenskovědních oborů a dětské literatury

Redaktor/ka

Samostatný odborný redaktor - redakce společenskovědních oborů a dětské literatury

Hlavní náplň práce:

  • příprava publikací od převzetí rukopisu až po předání do tiskárny
  • příprava a kontrola ebooků
  • dohled nad prací autorů a překladatelů
  • zadávání, řízení a kontrola práce externích redaktorů, sazečů a ostatních interních a externích spolupracovníků
  • samostatná redakční příprava publikací
  • příprava a kontrola textových podkladů k propagaci publikací v knižním katalogu, na webových stránkách společnosti, v médiích
  • spolupráce při vyhledávání nových titulů a autorů
  • propagační aktivity redakce (křty, veletrhy apod.)
  • administrativní činnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • vynikající znalost českého jazyka
  • všeobecný přehled v oblasti společenskovědních oborů
  • pokročilá znalost práce na PC
  • vynikající interpersonální komunikace
  • výborné organizační a řídicí schopnosti
  • samostatnost, pečlivost, odpovědnost, flexibilita
  • chuť učit se nové věci a spolupracovat v týmu
  • znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • uplatnění v prestižním tuzemském nakladatelství odborné literatury
  • samostatnou, různorodou a tvůrčí práci
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • propracovaný systém zaměstnaneckých výhod
  • práci na práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Své písemné nabídky zasílejte na adresu friesingerova@grada.cz.