0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

BAMBOOK – knihy pro kluky a holky

 

Bambook.png

Značka dětské literatury BAMBOOK vznikla na vyžádání rodičů, dětí a učitelů. Knihy pro děti vydáváme v nakladatelství GRADA od roku 2010 a staly se jednou z našich priorit. Přinášíme malým čtenářům to nejlepší od českých autorů a ilustrátorů a zároveň vybíráme zajímavé novinky ze zahraničí.
 
Maskotem se stal pandí kluk Bambook, kterého najdete i v logu a který děti provází na cestě za čtením. Ukazuje jim, co už sám z knih poznal a jaké příběhy a dobrodružství mohou s knihami zažít. Je to zkrátka putování do říše plné příběhů, fantazie a dobrodružství.
 
Znáte už Bambookův příběh?
 
V jednom bambusovém lese žije medvědí kluk Bambook. Papoušci uličníci se mu posmívají, že je hloupý medvěd, protože neumí číst. Bambook naštěstí potká vílu, která ho naučí abecedu a ukáže spousty krásných příběhů v knížkách. „Panečku, těch příběhů a dobrodružství a tolik chytrých věcí!“ raduje se Bambook.
A je jako anakonda, co se plazí tiše, B je blecha, usazená na medvědím břiše. C je cenit zuby v smíchu, Č zas čmelák na čenichu.
D jsou dlaně, které hladí, Ď – ďolíček zajíčka, E je emu, pštros, co pádí, F zas ptačí flétnička.
G je gepard, leží v stínu, H – hlad, co mu nedá spát, CH bude chuť na svačinu, I je ibis, křídly mává…
J je jelen, co teď musí Křížem krážem utíkat. A co Labuť s bílým peřím, malý Motýl v poupátku? Nepřečte si Ňouma hloupý bez písmenek pohádku! O je ouško, to je snadné. P je panda. Já to jsem!
Q? Quido tě nenapadne? R je ryba, co se mrskla štice přímo pod nosem! Ř je řepa – roste v poli. S je slunce po dešti, Š je všecko, co se nosí  pro radost a pro štěstí.
T je tlama. Třeba hroší. Ť – ťukání na vrátka, U – to bude: Umýt špínu, V jsou plná volátka. S tímhle W si nevím rady,“ bručí Bambook. „Ani s tím X a Y.“ Znám gorilu Xénii, ráda pije Whisky. Když ji dlouho popíjí, slepí se jí pysky. „Totiž pYsky,“ směje se víla. Z je zebra na savaně, Ž pak žralok ukrutník.
A to je vše.
 
 
„Říše příběhů, fantazie a dobrodružství“
 
Více na www.bambook.cz.

 

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.