0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Nakladatelský dům GRADA #promoravu

Pomáhejte s námi.

Není nám lhostejný osud jihomoravských obcí stižených přírodní katastrofou, proto jsme se rozhodli pomoci.

Jsme nakladatelé a podpora vzdělávání je součástí našeho poslání. Když jsme se dozvěděli, že jednou z velmi vážně poškozených budov je také Základní škola Hrušky, neváhali jsme a začali jednat.

Na obnovu školy posíláme hned teď 40.000,- a škole dáme 1 % z každého nákupu na www.grada.cz, a to minimálně do konce července. Darujeme také knihy do školní knihovny, pro žáky i učitele.

Zatímco jinde se žáci chystají na poslední školní den, ti z obce Hrušky ani neví, jestli se budou mít po prázdninách kam vrátit. Budova základní školy v obci Hrušky nemá střechu, vážně je poškozená fasáda a devastující škody se podepsaly na vybavení celé školy.

Pomoci můžete i vy – finančním darem přímo na účet školy: 86-1724430297/0100 (prosíme, do poznámky pro příjemce uvádějte "DAR").

Děkujeme.

Více informací o škole najdete přímo na jejich stránkách www.zshrusky.cz.

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.