0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Inventura 2020

od 2. do 10. ledna 2020

Vážení zákazníci,

z důvodu inventury, která bude probíhat od 2. do 10. ledna 2020, budou naše pobočky fungovat v omezeném provozu. 

Příjem objednávek zůstává nepřerušen. Objednávky přijaté v níže uvedených termínech vám odešleme ještě před inventurou:

  • do pátku 27. 12. do 10.00 (dopravce GLS)
  • do pondělí 30. 12 do 10.00 (dopravce Česká pošta)
  • do úterý 31. 12. do 11.00 hodin (dopravce Zásilkovna)

Později přijaté objednávky budou expedovány ihned po inventuře, tj. 13. 1. 2020.

Provoz na jednotlivých pobočkách:

Grada Praha 7 - Holešovice, U Průhonu 22

Ve dnech 2. 1. a 3. 1. bude pobočka uzavřena. V období od 6. do 10. 1. 2020 bude možné vyzvednout objednávky, ke kterým jsme odeslali potvrzující e-mail s informací, že je objednávka připravena k vyzvednutí. Platit je možné pouze v hotovosti!

Pozor: skladová dostupnost je omezena. Jakmile bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, zašleme Vám potvrzující e-mail s podrobnými informacemi.


Grada Brno

Expedice a výdej objednávek je zcela přerušen v období od 2. 1. do 10. 1. 2020. Přijaté objednávky budou expedovány od 13. 1. 2020.


Grada Slovakia:

Grada Bratislava
Expedice a výdej objednávek je zcela přerušen v období od 2. 1. do 7. 1. 2020. Příjem objednávek probíhá bez omezení. Přijaté objednávky budou expedovány od 8. 1. 2020.

Omlouváme se za případné potíže a děkujeme za pochopení!

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.