AKCE NA MĚSÍC LEDEN V ČR

Móda za železnou oponou – společnost, oděvy a lidé v Československu 1948-1989

Datum konání: ve čtvrtek 12. 1. 2017 od 18.30

Místo konání: Cafe Jedna, Veletržní palác, Dukelských hrdinů 530/47, Praha 7

Čeká Vás komplexní pohled na odívání v poválečném období. Můžete se těšit na Módu z filmového archivu, představení novodobé koncepce retro módy v podání značky Lazy Eye a listování starými výtisky časopisu Vlasta. Knihu pokřtí prof. ak. mal. Zdeňka Bauerová a herečka Eva Holubová.

Prodej knihy se slevou 20 %.


Konference Aktuální otázky předškolního vzdělávání

Datum konání: pátek 13. 1. 2017 od 8.00 do 13.30 hodin
Místo konání: Pedagogická fakulta UK, Magdalény Rettigové 4, Praha 1

Prodej odborných publikací s 20% slevou. Lze platit i kartou.


8. celostátní konference Sekce infekčních nemocí v gynekologii a porodnictví

ČGPS ČLS JEP

Datum konání: sobota 21. 1. 2017 od 8.00 do 14.00 hodin
Místo konání: Konferenční centrum City, Na Strži 65/1702, Praha 4

Prodej odborných publikací s 20% slevou. Lze platit i kartou.


Takto jsme se prezentovali


Vít Fiala a Eva Pilarová křtili knihu Jak se dělá jazz!


Jazzman Vít Fiala vydal v Gradě svou knihu Jak se dělá jazz! V pátek 9. 12. 2016 jsi spolu se zpěvačkou Evou Pilarovou pokřtil v kavárně Knihkupectví Academia. Kmotra s autorem společně divákům zahráli a zazpívali. Vít Fiala přidal také pár veselých historek ze života muzikanta, které se do knihy nevešly.

26. Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě 2016


V pátek 14. a v sobotu 15. října 2016 jsme zavítali s pestrou nabídkou knih značek Cosmopolis, Bambook, Alferia i Grada na knižní veletrh do Havlíčkova Brodu. Tentokrát jsme s sebou přivezli i hosty. Autogramy v sobotu rozdávali do zpěvníku JUPÍ i do Filmových komedií Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák. Sobotní odpoledne patřilo Sedmilhářkám Marice Šoposké a Berenice Kohoutové. Návštěvníky veletrhu zaujaly nejen podepisované tituly, ale také naše antistresové omalovánky a spojovačky.

Svěrák a Uhlíř pokřtili s dětmi zpěvník JUPÍ


Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř pokřtili a představili svůj nový zpěvník JUPÍ . Zavzpomínali na začátky své spolupráce, která trvá již padesát let. Stejně jako zpěvník byl křest především pro děti, které si spolu s autorskou dvojicí zazpívaly pohádkové písničky.

Tankové dni Laugaricio 2016 v Trenčianskych Stankovciach


Na udalosti Tankové dni Laugarício 2016, ktorá sa konala 2. júla 2016 v Trenčianskych Stankovciach ste mohli stretnúť v našom stánku autora Miroslava Horníka. Porozprával nielen o svojej knihe Radiotechnika za druhé světové války, ale aj zaujímavosti o svojom živote a hobby. Všetkým fanúšikom jeho knihy napísal osobné venovanie s autogramom. Okrem tejto knihy boli predstavené aj iné tituly z oblasti military, v min zľave 20 %. 

Dagmar Gabulová se svou knihou STYL rozzářila palác knih!


Královny krásy křtily STYL stylově okvětními plátky růží


Ve středu 4. 5. 2016 pokřtily modelky Monika Leová a Aneta Vignerová záplavou rudých okvětních plátků růží výjimečnou knihu STYL Dagmar Gabulové.


Královny krásy a první certifikovaná expertka na styl pro ČR a SR rozzářily Palác knih Luxor na Václavském náměstí svou krásou. S divačkami v publiku se podělily o své zkušenosti s módou a hledáním svého stylu.


Knihu Je načase být šťastný! psycholožky Kateřiny Kantové pokřtila Petra Paroubková


Křest knihy Je načase být šťastný! propagátorky pozitivní psychologie Kateřiny Kantové se konal ve čtvrtek 21. 4. 2016. Knihu pokřtila autorky kamarádka Kateřiny Kantové Petra Paroubková.

 

 


Fyziologii a patologickou fyziologii pokřtil děkan 3. LF UK profesor Anděl


Ve foyer Děkanátu 3. LF UK se konal ve středu 25. listopadu 2015 slavnostní křest publikace Fyziologie a patologická fyziologie profesora Rokyty a kolektivu autorů. Akce se konala pod záštitou děkana 3. lékařské fakulty profesora Anděla, který knihu také pokřtil.

Networking, další užitečná kniha z Grady propojila účastníky kongresu Světové HR laboratoře


V úterý 24. listopadu 2015 zakončila Lenka Schánová, profesí průvodkyně světem networkingu, konferenci Světová HR laboratoř křtem své knihy NETWORKING . Knize popřál mnoho úspěchu úspěšný podnikatel Miloš Petana i Barbara Hansen Čechová HR fóra.

Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře doktorům chyběla, po křtu byla ihned vyprodaná


Na kongresu Společnosti všeobecného lékařství ČLS JEP, který se konal 13. listopadu 2015 ve Zlíně, pokřtila docentka Čeledová s doktorem Čevelou další praktickou publikaci určenou lékařům. Publikace Posudková činnost v ordinaci praktického lékaře s podtitulem Manuál pro praxi v oblasti sociálního zabezpečení a zaměstnanosti byla po křtu ihned rozebrána a praktičtí lékaři ji k práci skutečně potřebují.

Novinky v digestivni endoskopii a Koloskopie pokřtil s autory rektor UK profesor Zima


Při slavnostním zahájení XXXIII. českého a slovenského gastroenterologického kongresu, který se konal od 12. do 14. listopadu 2015, byly představeny a pokřtěny dvě důležité publikace v oboru gastroenterologie. Kmotrem knih Novinky v digestivni endoskopii a Koloskopie se stal sám rektor Karlovy univerzity profesor Zima.

1-10 (celkem 187)
 
Stránky jsou aktualizovány k 20. 1. 2017, Copyright © 2017 GRADA Publishing, a.s.
Zvýhodněné ceny, přepravní podmínky a dárky za nákup platí pouze pro koncového spotřebitele. Cenu pro velkoobchodní partnery Vám sdělíme na dotaz.
Tyto stránky jsou registrovány na serveru TOPLIST

Copyright © 2005 GRADA Publishing, a.s.