Pracovní nabídky

Nakladatelství odborné literatury hledá nové pracovníky na tyto pozice:

Specialista na propagaci

Praha

Míváte kopec dobrých nápadů a chcete dostat příležitost je realizovat?
Preferujete práci s různorodou náplní?
Máte dobrou vyřídilku a umíte dokončovat práci v termínu?
Máte estetické cítění a komunikace Vás zkrátka naplňuje?

Nabízíme
  • Práci v předním českém nakladatelství.
  • Zajímavou práci v dynamickém prostředí stabilní společnosti.
  • Možnost aktivního sebevzdělávání.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Propracovaný systém zaměstnaneckých výhod.
  • Stabilní pracovní kolektiv.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nebo minimálně dva roky praxe v oboru.
  • Výborná znalost českého jazyka a jazykové cítění.
  • Textařské zkušenosti, copywriting.
  • Chuť pracovat, potřeba dosahovat výsledků a touha být úspěšný/á.
  • Výborné prezentační, komunikační a organizační dovednosti.
  • Ochota pomáhat také administrativními úkoly.
  • Komunikativnost, samostatnost, vysoké nasazení.
  • Řidičský průkaz sk. B s praxí.

Oceňujeme také
  • Kontakty v oblasti PR, médií, školství, dětské literatury a beletrie.
  • Specifické koníčky (hlavně pokud máte blog, kde si o nich můžeme přečíst).
  • Zvídavou duši se zájmem o novinky v okolním světě.
  • Že s málem dokážete velké věci a přicházíte s kreativními řešeními.

Pracovní náplň

  • Výkonná propagace konkrétních přidělených oborů.
  • Spolupráce s redakcemi na plánování a realizaci reklamních akcí.
  • Rozvíjení komunikace přes blogy.
  • Realizace prodejních akcí na konferencích a seminářích.
  • Získávání nových kontaktů hlavně v oblasti nových médií a internetu.
  • Návrhy a spoluúčast na realizaci direct marketingových a prezentačních akcí.
  • Výkonná příprava i realizace komunikace všech bestsellerů nakladatelství napříč obory.
  • Kontrola a koordinace komunikace ostatních titulů a aktivit nakladatelství.
  • Pravidelné reporty.

Vaše písemné nabídky očekáváme do 10.8.2015 na e-mailu: kocmanova@grada.cz

Hledáme nové projekty a náměty

Hledáme nové lidi, odborníky

Rádi bychom rozšířili odborné zaměření našeho nakladatelství i do dalších oblastí literatury a do nové online produkce.

  • Hledáme nové myšlenky, záměry, projekty na českém a slovenském knižním trhu, kterým bychom byli schopni pomoci na svět.

  • Uvítáme nové lidi, odborníky se zkušenostmi, kteří nám pomohou v rozvoji a v realizaci nových i stávajících záměrů a rozšíří tak tým našich lidí a spolupracovníků.

Nabízíme:

  • uplatnění u prestižního nakladatelství,
  • prostor pro využití osobního kreativního potenciálu mezi skvělými lidmi,
  • samostatnou manažerskou, různorodou a tvůrčí práci v rámci jeho vrcholového týmu.

Pošlete nám své marketingové představy, náměty a návrhy, vyjádření ke své účasti a motivaci resp. motivační dopis a svůj strukturovaný profesní životopis na e-mail kocmanova@grada.cz. Důvěrnost Vašich informací a sdělení zajistíme.

Zaručujeme Vám naprostou diskrétnost při práci s Vašimi daty a těšíme se na Vás.

Akce, Soutěže, Slevy
Náš tip
Fagi Fagi
80 stran

149 Kč
Katalog
Objednejte si zdarma katalog Grada 2015
Objednat Stáhnout PDF
Soubory a příklady u vyprodaných knih ke stažení