0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Miovský Michal

Umění ve vědě a věda v umění

Metodologická imaginace
Umění je kreativní aktivitou, k níž je jedinec puzen, činem, kterým je člověk obohacován. Monografie vám alespoň částečně zprostředkovává něco, co obvykle bývá při vnímání uměleckého díla skryto. Tematické spektrum knihy je však velice široké: na jednom konci začíná výtvarným dílem a psychologií, aby následně pokračovalo přes oblasti tvůrčího procesu, interpretaci díla, práci s filmovým materiálem až po básně. Celé dílo je výsledkem systematické práce několika výzkumných týmů v naší zemi a na Slovensku. Mezi několika pracovišti tak vznikla unikátní vazba prohlubovaná dnes již každoročním setkáváním na platformě česko-slovenské konference.
E-kniha 366  -20 %
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 4232
E-kniha
PDF
458  366  -20 %
Ihned ke stažení
i: 15237 n: 24773230r: 4232
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Konopí a konopné drogy

Adiktologické kompendium
Miovský Michal a kolektiv
Tato kniha je v českém a slovenském prostředí zcela unikátní. Autoři na základě mezioborového přístupu předkládají rozsáhlý materiál o celospolečensky náročném a často kontroverzním tématu konopných drog. Kniha je důsledně založena na poznatcích z výzkumu a klinické praxe.
E-kniha 543 
Tištěná kniha
Šitá vazba
Titul doprodán
r: 3423
E-kniha
PDF
543 
Ihned ke stažení
i: 23421 n: 24767659r: 3423
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Diagnostika a terapie ADHD

Dospělí pacienti a klienti v adiktologii
Miovský Michal a kolektiv
ADHD u dospělých pacientů a klientů v adiktologii je stále výraznějším tématem. Ukazuje se, že patrně stojí nejen za nárůstem některých typů závislostí, ale také za řadou komplikací, konfliktů či nebezpečných situací v diagnostickém a léčebném procesu. Zvyšuje riziko předčasného ukončení léčby a znamená zátěž pro klienty/pacienty i pro personál.
Tištěná 299 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
299 
Předprodeji
Předpokládané datum vydání 30. 10. 2018 Knihu vám zašleme ihned po naskladnění
Poslední aktualizace skladu 20.10.2018 16:57
i: 28935 n: 27103874r: 9554
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Novinky a akční nabídky knih

Vyberte témata, která vás zajímají:Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace

 


 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.