0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Hrdý Milan

Je univerzitní učitel na Fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze a Ekonomické fakultě ZČU v Plzni. Obhájil disertační práci na téma Optimalizace financování dalšího rozvoje podniku. Titul docent získ al v oboru Účetnictví a finanční řízení podniku po úspěšné habilitační přednášce na téma Oceňování bank. Svoji pedagogickou i vědeckou činnost zaměřuje na oblast oceňování finančních institucí a inves tiční rozhodování podniku. Přednáší v Institutu oceňování majetku při VŠE v Praze a v Institutu svazu účetních. Je školitelem předvstupních a strukturálních fondů EU a podílí se na zpracování finanční části studií proveditelnosti.

Oceňování finančních institucí

Praktické postupy a příklady
Oceňování finančních institucí nabývá v posledních letech na významu. Fúze a akvizice těchto subjektů, rozvinutost a vzájemná provázanost finančních trhů a komplexnost nabízených služeb zvyšuje náročnost na stanovení jejich reálné hodnoty jakožto výchozího předpokladu pro vyjednávání o kupní, respektive prodejní ceně. Kniha vychází z obecných oceňovacích postupů platných pro podniky a promítá do nich specifika hospodaření jednotlivých oceňovaných subjektů – bank, spořitelních a úvěrových družstev, investičních společností a fondů, penzijních fondů. Je doplněna jednoduchými příklady pro lepší pochopení dané problematiky. Po přečtení knihy by měl být čtenář schopen samostatně metodicky zvládnout postup při oceňování finančních institucí. Publikace je určena studentům ekonomických fakult vysokých škol a znalcům a oceňovatelům, kteří se s praktickým oceňováním finančních institucí setkávají.
E-kniha 302 
Tištěná kniha
Pevná šitá vazba
Titul doprodán
r: 3535
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
336  302 
Ihned ke stažení
i: 23998 n: 24763767r: 3535
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.