0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Blažková Martina

Vystudovala bakalářské studium na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze, kde dále pokračovala v inženýrském studiu na Fakultě podnikohospodářské s vedlejší specializací zaměřeno u na marketing. Na Fakultě podnikohospodářské také absolvovala doktorské studium se zaměřením na marketing, konkrétně na strategický marketing. V rámci doktorského studia vyučovala na VŠE v Praze před mět Strategický marketing. Podílela se na učební pomůcce pro distanční studium pro předmět Strategický marketing. Během doktorátu publikovala několik článků o internetovém marketingu a v roce 2005 vyd ala knihu Jak využít internet v marketingu. Během svého studia získala cenné pracovní zkušenosti na zahraničních stážích v Německu, Rakousku a na Srí Lance, kde byla kromě jiného zodpovědná za hledání nových příležitostí a za výzkum trhu v různých zemích. Své schopnosti a znalosti uplatnila také při práci pro německou konzultační společnost Theron Business Consulting, kde mimo jiné získala zkušeno sti s mystery shoppingem. Od roku 2004 žije a pracuje ve Velké Británii, kde nejprve pracovala jako analytička pro mezinárodní konzultační firmu Frost & Sullivan. Od července 2006 působí v RS Consulti ng, konzultační firmě založené na marketingovém výzkumu. Od listopadu 2006 je přidruženou členkou Společnosti pro marketingový výzkum (the Market Research Society, MRS) a v roce 2008 by se měla stát její plnoprávnou členkou. Je také držitelkou certifikátu T he MRS Advanced Certifikate in Market and Social Research Practice.

Marketingové řízení a plánování pro malé a střední firmy

Kniha je praktickým rádcem a průvodcem na cestě vaší firmy k úspěchu. Dozvíte se, jak může firma pomocí marketingového řízení a plánování zvýšit svůj obrat i zisk, upevnit svou pozici ve vysoce konkurenčním prostředí nebo si udržet zákazníky. Velký důraz je kladen na praktické využití poznatků a úspěšnou aplikaci předložených principů a postupů v praxi. Kniha je jedinečná tím, že se čtenář na příkladech firem aktivně vžívá do jejich situace a chápe následky jednotlivých marketingových kroků ve firemní praxi, takže je následně dokáže aplikovat ve své vlastní praxi. Marketingoví manažeři, podnikatelé a studenti v knize najdou srozumitelné a čtivé vysvětlení principů a postupů marketingového řízení a plánování, vhodných zejména pro malé a střední firmy.
E-kniha 271 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 4072
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
319  271 
Ihned ke stažení
i: 23567 n: 24767246r: 4072
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.