0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Škorpil Miloš

Narodil se v roce 1955, aktivně věnuje běhu více než 40 let, je specialistou na dlouhé běhy a ultramaratony, přičemž řada jeho výkonů je zapsána v Guinnesově knize rekordů. Současně je i propagátorem kondičního běhu a skutečnost, že i po naběhání desetitisíců kilometrů je stále fit a ve skvělé kondici, jej opravňuje sdělovat své zkušenosti ostatním. Kromě trenérské práce spolupráce s Prague international marathon je odborným poradcem běžeckého serveru www.behej.com, spolupracovníkem Lidových novin a autorem knihy „7 + 1 krok - nejen pro manažerskou kondici“. Z dosažených výkonů: · držitel českého rekordu v dálkovém etapovém běhu výkonem 1368 km za 16 dní · první běžec, který oběhl Českou republiku · dvojnásobný mistr ČR v běhu na 24 hodin (1991, 1999) · člen stříbrného družstva z ME v běhu na 24 hodin 1993 Basilej · vítěz Transmoravského masochistického ultramaratonu (Luhačovice – Olešnice – 100 mil – 1999) · v roce 2002 úspěšně absolvoval Spartathlon za 32 hodin 48 minut (246 km z Atén do Sparty) · Praha – Sněžka 176 km za 22 hodin 40 minut

Běháme po Praze a okolí

35 tras pro běh, turistiku a cykloturistiku
Běháte rádi pro radost nebo kondici a nebaví vás absolvovat potřebné kilometry neustále na stejném místě? Všem rekreačním i závodním sportovcům přinášíme 35 nejzajímavějších běžeckých lokalit v Praze a jejím blízkém okolí o celkové délce téměř 500 km. Popsané trasy můžete nejen proběhnout, dají se zdolat i s dětmi na kole, za hezkého počasí si je můžete projít jako příjemnou procházku či výlet. Každou trať osobně vyzkoušeli zkušení běžci, podrobně ji popsali a vyznačili na mapě. Doplnili i výškový profil, fotografie a upozornění na dostupnost MHD, možnosti občerstvení a zajímavá místa v okolí.
E-kniha 118 
Tištěná kniha
Šitá vazba
Titul doprodán
r: 4520
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
139  118 
Ihned ke stažení
i: 24326 n: 24762593r: 4520
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.