0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Druska Peter

Je vysokoškolský student pedagogiky, matematiky a informatiky na Pedagogické fakultě Katolické univerzity v Ružomberku, který se tvorbě webových stránek věnuje ve svém volném čase. Rád a často píše články, eseje a knihy, čímž si svoje spisovatelské a pedagogické schopnosti neustále zdokonaluje. Oblast internetu a tvorby webových stránek se snaží čtenářům zpřístupnit tím, že odbornost naplňuje lidskostí. Mezi jeho zájmy patří pedagogika, internet a sport – hlavně basketbal, snowboarding, cyklistika, plavání a fotbal.

CSS a XHTML

tvorba dokonalých webových stránek krok za krokem
Chcete-li se pustit do vytvoření vlastního webu či ohromovat své okolí vlastními profesionálními a dynamickými webovými stránkami, a nejste si přitom zcela jisti postupy, pak jednoduše nemůžete ponechat stranou tohoto průvodce, který vás provede krok za krokem kompletní tvorbou webových stránek. Vedle úvodních informací o možnostech hostingu, kam a jak umístit své stránky, základů jazyka XHTML a kaskádových stylů CSS, se naučíte správně sestavit své stránky či naplno využívat vlastností a možností CSS.
E-kniha 115  -25 %
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 3885
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
153  115  -25 %
Ihned ke stažení
i: 23522 n: 24762913r: 3885
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.