0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Kubrychtová Bártová Helena

Při studiích na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy jsem se o józe učila, stejně jako o ostatních pohybových aktivitách a sportovních odvětvích. Zajímalo mě to, bavilo mě to, ale přizn ám se, že mě více lákal dynamický pohyb. Po dokončení studia jsem se vrhla do praxe šťastná, že jsem mohla zůstat v oboru a své povolání sportovního instruktora jsem si velice vážila. V té době jsem s e nejvíce věnovala výuce přístrojového potápění a vedení kondičních lekcí aerobiku, bodystylingu a spinningu. Potápění mě velice inspirovalo a otevřelo mi cestu zpět k přírodě. Ten neuvěřitelný pocit volného a plného dýchání pod hladinou moře, jezera či lomu, pobyt mezi rybami a vodními živočichy mi dával spoustu energie a síly. Zpomalila jsem se, začala jsem si užívat některých momentů, zbavila s e roztěkanosti a začala si užívat krás přírody. A tak jsem potkala jógu. Prošla jsem zde dostupnými kurzy power jógy, která mě uspokojovala jen chvíli. Chybělo mi to, o co je power jóga ochuzena. To co má spojitost s naší přirozeností a přírodou, ze které jsme vzešli. Našl a jsem svou lektorku Bobbi a ta je příčinou mého obrácení se k józe čelem a naplno. Děkuji jí tímto za ten dar a věřím, že budu moci tento dar někomu v příštích letech zase předat. Ještě budu potřebov at spoustu nových poznatků a vědomostí, které nyní získávám díky Clé Sourenovi, u kterého studuji druhým rokem s cílem stát se oficiálně vyškoleným Iyengar teacherem. Vážím si všech, kteří mě podpořili a pomohli mi na cestě k józe. Děkuji i všem mým studentům, kteří mi dávají možnost se dál vyvíjet a učit se být jim dobrým lektorem.

Jóga

jak si vybrat tu pravou
Současný člověk hledá nástroje k posílení tělesného i duševního zdraví, ke zlepšení partnerských vztahů, k prosperitě a šťastnému životu. Moudrost dávných mistrů vtělená do systému jógy nám přináší cenné podněty, poučky, techniky a směry k další cestě. Publikace, určená cvičitelům jógy, na tělo orientovaným psychoterapeutům i všem zájemcům o zdravý životní styl, předkládá čtenářům ucelený přehled různých směrů jógy. Vysvětluje, co a proč v józe funguje a nabízí také možnosti cvičení specifickým skupinám zájemců, jako jsou nastávající maminky, děti a senioři. Autoři popisují techniky dýchání, očistné techniky, cvičení jógových ásán, relaxační a meditační techniky jako základní prostředky, které je možné aplikovat v běžném životě. Ukazují, že budování psychické a fyzické kondice umožňuje díky technikám jógy žít život v harmonii s vlastní kontrolou a odpovědností k sobě a ostatním.
E-kniha 167 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 4622
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
186  167 
Ihned ke stažení
i: 24366 n: 24765976r: 4622
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.