0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Juřík Pavel

Vystudoval obor Finance a úvěr na Vysoké škole ekonomické v Praze (1989). Platebním kartám se věnuje již od roku 1984. V letech 1989–1998 pracoval v Komerční bance jako vedoucí oddělení kartových obchodů a oddělení rozvoje platebních karet. V letech 1998–2002 pracoval v Bank Austria Creditanstalt (nyní HVB Bank Czech Republic) jako vedoucí oddělení přímého bankovnictví a vedoucí projektu kreditních karet. Od roku 2002 do roku 2004 pracoval v české pobočce francouzské společnosti Bull jako ředitel divize Payment Systems. Od konce roku 2004 pracuje v americké společnosti Ness Czech, nyní jako ředitel divize Finance. V letech 1990–2002 vykonával střídavě funkci předsedy a místopředsedy Sdružení pro bankovní karty. Od roku 1993 do roku 1998 zastupoval středoevropské banky v Business and Marketing Advisory Committee asociace Europay International. Na téma platebních karet dosud publikoval několik set článků v tuzemsku i v zahraničí, řadu přednášek a napsal pět knih (Svět platebních karet, Radix 1996, Svět platebních a identi?kačních karet, Grada 1999, 2001, Encyklopedie platebních karet, Grada 2003, Oportunitties for Card Issuers in CEE, VRL Publishing, London 2005). Ve spolupráci se Sdružením pro bankovní karty a Europay International také organizoval výstavu „Platební karty“ v létě roku 1997 na Novoměstské radnici v Praze.

Platební karty

Velká encyklopedie - 1870-2006
Ojedinělá publikace na našem i světovém trhu podává komplexní pohled na historii platebních karet. Zajímavým a poutavým způsobem přibližuje vývoj jednotlivých typů platebních karet v USA, v Evropě a Japonsku, vznik mezinárodních kartových asociací či technické vynálezy a vynálezce. Čtenář nahlédne i do technického zázemí kartových společností a bank, seznámí se s vývojem obchodních značek i marketingu platebních karet a dozví se mnoho zajímavého a užitečného i o jejich bezpečnosti, o konkurenčních sporech a o výhledech do budoucnosti. Celý vývoj je dokumentován více než 600 barevnými a černobílými snímky, z nichž přes 100 je publikováno poprvé po mnoha desítkách letech. Kniha je zcela ojedinělá svou dokumentační formou i svou atraktivitou. Bankéři, specialisté na platební karty, obchodníci, žurnalisté, historikové, sběratelé platebních karet i laická veřejnost zajímající se o historii bankovnictví či techniky by si tuto ojedinělou exkluzivně zpracovanou publikaci neměli nechat ujít.
E-kniha 535 
Tištěná kniha
Pevná šitá vazba
Titul doprodán
r: 4049
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
594  535 
Ihned ke stažení
i: 23561 n: 24763910r: 4049
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.