0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Kresta Jan

Narodil se v roce 1980. Absolvent katedry tělesné výchovy na PF UJEP v Ústí nad Labem, kde nyní pracuje jako odborný asistent se specializací na fotbal a další sportovní hry. Ve své publikační a výzkumné činnosti se zaměřil na oblast rozhodčích ve sportovních hrách, vybrané aspekty nohejbalu, fotbalu a futsalu. Od roku 2006 je mezinárodním rozhodčím futsalu FIFA za ČR. Vicemistr ČR ve futsalu středních škol 2003 a 2004. V letech 1996-1999 reprezentant ČR v nohejbalu, mistr ČR v nohejbale 1999, vicemistr z roku 2005, extraligový hráč Elna Počerady, NK Děčín.

Futsal

Tato ojedinělá publikace pojednává o futsalu FIFA - dynamicky se rozvíjejícím sportovním odvětví, které se vyvinulo z fotbalu. Výkonnostním i rekreačním hráčům, trenérům a učitelům tělesné výchovy i všem ostatním zájemcům představuje futsal z komplexního pohledu. Autor, bývalý aktivní hráč a současný mezinárodní rozhodčí, jej srovnává s ostatními formami fotbalu, věnuje se především herním činnostem jednotlivce, herním kombinacím a systémům, nezapomíná ani na pravidla hry a informace o soutěžích a na specifický futsalový trénink. Kniha obsahuje množství názorných fotografií a schémat.
E-kniha 127 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 5250
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
149  127 
Ihned ke stažení
i: 16146 n: 24761701r: 5250
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.