0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Vavák Miroslav

Narodil se 16. 3. 1963 v Martine. Studium na FTVŠ UK v Bratislavě ukončil roku 1991. Od roku 1996 pracuje jako vysokoškolský učitel na katedře atletiky FTVŠ UK. Vrcholovému s portu se věnoval od roku 1976 a v roce 1980 se zařadil do juniorské reprezentace ČSSR v atletice v běhu na 400 metrů. Od roku 1986 do roku 1989 byl členem reprezentačního týmu ČSSR v atletice. Je více násobný mistr SR v bězích na 400 a 200 m. Kromě atletiky se od roku 1996 věnuje roli kondičního trenéra v kolektivních hrách. Od roku 1996 vede Volejbalový Klub Polície, kde působil při zisku 8 titulů Mistra SR. Od roku 1997 do 2005 byl kondičním trenérem reprezentačního družstva SR mužů ve volejbale. Od roku 2005 do 2009 působil ve stejné funkci u reprezentačního družstva mužů ČR a v roce 2010 u reprezentačního družstva žen ČR ve volejbale. V rámci vědecké práce na FTVŠ je autorem a spoluautorem více než 100 vědeckých a odborných příspěvků a prací v oblasti sportovní kinantropologie a edukolo gie.

Volejbal - kondiční příprava

První kniha na českém a slovenském trhu, která přináší konkrétní východiska a přímou realizaci specifického a řízeného kondičního zatížení ve volejbale. Dá se použít jako přímý návod a postupovat podle ní v kondiční přípravě v průběhu celého roku. V první části se zaměřuje na potřeby současného volejbalu a popisuje celý rok kondiční přípravy. Druhá část je konkrétním metodickým návodem, jak postupovat v jednotlivých obdobích ročního makrocyklu podle periodizace volejbalové herní sezony. Vždy je charakterizována potřeba a možnosti rozvoje síly, rychlosti, vytrvalosti a koordinace v tom určitém období. Následují příklady možných tréninkových mikrocyklů a konkrétní cvičení na rozvoj síly, rychlosti a vytrvalosti. Třetí část se zabývá tvorbou speciálních posilovacích cvičení pro volejbalisty. Klasické tréninkové prostředky používané k posilování jsou transformovány do takové podoby, aby prostorově a časově zohledňovaly hru volejbalu, tedy imitovaly pohyb a časování v konkrétních situacích.
E-kniha 157 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 6728
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
174  157 
Ihned ke stažení
i: 18764 n: 24773391r: 6728
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.