0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Kitz Volker

Napsal několik populárněnaučných bestsellerů. Studoval práva a psychologii v Kolíně nad Rýnem a New Yorku, poté sbíral zkušenosti v různých oblastech, mimo jiné jako badatel, televizní redaktor, scenárista a lobbista pro mediální průmysl. Někdy si troufl udělat ve svém životě kroky, které jiní označili za odvážné. Tyto kroky ho většinou nejvíce přiblížily jeho vnitřním přáním. Dnes pracuje jako advokát a kouč v Kolíně nad Rýnem a v Berlíně. Jejich kniha Das Frustkillerjob, která se stala bestsellerem v žebříčku zveřejňovaném časopisem Spiegel, se přes noc stala kultovním dílem, které bylo přeloženo do několika jazyků. S úspěšným programe m vyrážejí Kitz & Tusch na mezinárodní turné. Jsou vyhledávanými přednášejícími a kouči v řadě firem. www.kitz-tusch.com

Jak žít podle vlastních představ

a nepodléhat tlaku okolí
Nemáte čas na věci, které byste skutečně rádi dělali? Pohlcuje vás práce? I v soukromí po vás všichni něco chtějí? Čekáte na to, až váš život konečně začne? Víte, co vy sami skutečně chcete? Autoři tohoto bestselleru čtivě a poutavě ukazují, jak dnes často plníme očekávání druhých namísto toho, abychom žili svůj vlastní život. Absurdní tlak, ať už na výkon, seberealizaci, perfekcionismus, nebo na to být za každou cenu v rovnováze a nacházet ve všem smysluplnost, způsobuje naši vnitřní rozervanost a nespokojenost a odvádí nás od vlastních potřeb. Díky této mimořádně podnětné a zajímavé knížce se zbavíte nátlaku okolí a naleznete opět sami sebe a také pocit štěstí a naplnění. Naučíte se milovat svůj život, aniž byste ohýbali hřbet. Staňte se konečně strůjcem svého života!
E-kniha 172  -25 %
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 6837
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
229  172  -25 %
Ihned ke stažení
i: 19030 n: 24771496r: 6837
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.