0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Hazdra Adam

Je konzultantem Jihomoravského inovačního centra v Brně, kde propojuje lidi, vylepšuje služby a radí firmám, jak na základě znalostí trhu a zákaznického chování udělat svým klientům skvělé zážitk y. Dříve pracoval pro výzkumnou a poradenskou společnost IDC jako analytik a pro mediální společnost Newton Media jako produktový manažer. Jako externí konzultant spolupracoval s řadou dalších malých i velkých firem a nekomerčních organizací. Vystudoval řízení inovací na University of Manchester. Jeho cílem je pomoci lidem dělat skvělé služby, i když ví, že je to setsakramentsky těžké.

Skvělé služby

Jak dělat služby, které vaše zákazníky nadchnou
Skvělé služby je první kniha o inovacích a designu služeb u nás. Najdete v ní spoustu praktických rad a tipů, jak dělat služby, které si vaši zákazníci zamilují a ke kterým se budou rádi vracet. Inspirujte se desítkami českých i zahraničních služeb, které to myslí s klienty skutečně vážně a které dávají do inovací vždy něco navíc. Na tvorbě knihy se podílelo přes čtyřicet odborníků, manažerů a podnikatelů, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti. Najdete v ní také devět pečlivě vybraných moderních nástrojů pro zlepšování vašich služeb, které vám pomohou začít. Publikace Skvělé služby je zkrátka kniha, na kterou už dlouho čekáte.
Tištěná 249
E-kniha 212
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
249
Do 15 dnůi
Zašleme ihned po naskladnění (max. do 15 dnů)
Poslední aktualizace skladu 20.2.2018 23:27
i: 20853 n: 24747118r: 7736
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
212
Ihned ke stažení
i: 20854 n: 24784588r: 7736

Novinky a akční nabídky knih

Přeji si být informován o novinkách


Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace

 
Síla hesla:
 

 

Fakturační adresa

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace