0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Jiřinová Kateřina

Aktuálně studuje Ph.D. na VŠE v Praze se zaměřením na inovace ve službách. Má na starost organizaci předmětu "Management inovacíí" pro 150 lidí, který pojímá v duchu "výuka jako službaa". Směřuje k modelu výuka-výzkum-firma se zaměřením na inovace ve službách a design služeb. Koordinovala řadu menších a středně velkých projektů, jako např. konferenci Innovation Day 2011. Má vystudovanou biomed icínskou techniku na ČVUT a management na VŠE. Do budoucna by velmi ráda pomohla nastartovat designování (nejen) veřejných služeb v Česku.

Skvělé služby

Jak dělat služby, které vaše zákazníky nadchnou
Skvělé služby je první kniha o inovacích a designu služeb u nás. Najdete v ní spoustu praktických rad a tipů, jak dělat služby, které si vaši zákazníci zamilují a ke kterým se budou rádi vracet. Inspirujte se desítkami českých i zahraničních služeb, které to myslí s klienty skutečně vážně a které dávají do inovací vždy něco navíc. Na tvorbě knihy se podílelo přes čtyřicet odborníků, manažerů a podnikatelů, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti. Najdete v ní také devět pečlivě vybraných moderních nástrojů pro zlepšování vašich služeb, které vám pomohou začít. Publikace Skvělé služby je zkrátka kniha, na kterou už dlouho čekáte.
Tištěná 212 -15 %
E-kniha 212
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
212 -15 %
Do 15 dnůi
Zašleme ihned po naskladnění (max. do 15 dnů)
Poslední aktualizace skladu 24.4.2018 17:25
i: 20853 n: 24747118r: 7736
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
212
Ihned ke stažení
i: 20854 n: 24784588r: 7736

Novinky a akční nabídky knih

Vyberte témata, která vás zajímají:


Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace

 
Síla hesla:
 

 

Fakturační adresa

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace