0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Priestley Daniel

Je úspěšný podnikatel, mezinárodní řečník a autor bestsellerů. S podnikáním začal v roce 2002 (ve věku jedenadvaceti let) a už před dovršením pětadvacátých narozenin dokázal vybudovat event marketingovou firmu s obratem v řádu mnoha milionů dolarů. Od té doby stál u zrodu několika úspěšných společností ve Velké Británii, Austrálii a Singapuru. Během své kariéry Daniel Priestley koupil, vytáhl z bahna a následně prodal řadu firem. Dokázal získat kapitál a vybudovat společnosti v několika zemích. Má to štěstí, že mu je mentorem Mike Harris, č lověk, který vytvořil tři věhlasné společnosti v hodnotě mnoha miliard liber. Daniel Priestley vybral stovky tisíc liber na charitativní projekty a působil ve vedení několika dobročinných organizací. V roce 2010 spustil akcelerátor podnikatelského růstu, jehož cílem je pomáhat malým firmám projít fází růstu. Každým rokem Danielův tým vytipuje několik firem z celého světa, které se pak mohou tohoto devítiměsíčního růstového procesu zúčastnit. Akcelerátor dokázal získat podporu čelných osobností ze světa byznysu, investorů a společností. Daniel je znám jako autor spojení "globální malá firmaa" a svou vizi "podnikatelské revolucee" razí už od roku 2007. S Danielem Priestleym můžete být v kontaktu prostřednictvím jeho blogu: www.entrevo.com/blog nebo Twitteru: www.twitter.com/danielpriestley.

Revoluce v podnikání

Nebojte se zbohatnout na tom, co vás baví
Zjistěte, jak se propracovat do „podnikatelského ráje“ - stavu, kdy děláte, co vás skutečně baví, děláte to na výbornou a dostáváte za to štědrou odměnu! Úspěšný podnikatel vám prozradí recept, jak využít dnešních skvělých možností a dosáhnout fenomenálního úspěchu.
Tištěná 99 
E-kniha 191 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit v kamených knihkupectvích.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
249  99  Výjimečná cena
Poslední kusyi

Poslední aktualizace skladu 22. 06. 2024 0:09
i: 22237 n: 24754215r: 8532
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
212  191 
Ihned ke stažení
i: 22238 n: 24790039r: 8532
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.