0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Müllerová Libuše

Absolventka Vysoké školy ekonomické v Praze. Na VŠE působí od roku 1968, od roku 1994 do roku 2006 jako vedoucí katedry finančního účetnictví a auditingu na Fakultě financí a účetnictví. Je obsahovým garantem řady kurzů zajišťovaných katedrou, školitelkou doktorandů a členkou vědecké rady fakulty. Patří mezi zakládající členy Komory auditorů ČR a od jejího založení střídavě působila a stále působí ve vrcholových volených orgánech (výkonný výbor, zkouškový výbor). Je auditorkou a aktivně provozuje auditorskou praxi. V letech 2009 byla čtyři roky členkou presidia nově založené Rady pro veřejný d ohled nad auditem (RVDA), stále je členkou Výboru pro kontrolu vzdělávání a zkoušek auditorů této Rady. Veřejnosti je známa svými publikacemi a vzdělávací činností v oblasti účetnictví a auditu. Je čl enkou redakční rady časopisů Auditor, Daňový expert a Účetnictví.

Účetnictví, daně a audit v obchodních korporacích

Záměrem této publikace je ukázat na právní, účetní a daňové řešení vybraných účetních operací. Počínaje založením obou kapitálových společností, přes jednotlivé oblasti jejich hospodaření, až po uzavření účetních knih, sestavení účetní závěrky a následné rozdělení výsledku hospodaření.
Tištěná 231  -20 %
E-kniha 197  -20 %
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
289  231  -20 %
Poslední kusyi

Poslední aktualizace skladu 27. 01. 2022 15:29
i: 22867 n: 24758060r: 9000
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
246  197  -20 %
Ihned ke stažení
i: 22868 n: 27190737r: 9000
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.