0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Paclt Ivo

MUDr. Ivo Paclt promoval na Fakultě dětského lékařství v Praze roku 1973. Atestaci I. stupně z psychiatrie získal v roce 1977, II. stupně z pedopsychiatrie v roce 1984. Nejprve pracoval na soudní psychiatrii na právnické fakultě UK, dále na Psychiatrické klinice v Praze - Bohnicích a také na Psychiatrické klinice pro děti a dorost v Praze - Motole. Nyní je odborným asistentem Psychiatrické kliniky 1. LF UK v Praze a zároveň zástupcem přednosty pro vědu a výzkum se zaměřením na klinické biochemické a neurofyziologické aspekty vývojových a psychotických poruch v psychiatrii a pedopsychiatrii. Dlouhodobě pracuje jako konziliární lékař v psychiatrii dětí i dospělých, absolvoval skupinový psychoterapeutický výcvik.
Je členem výboru Psychofamkologické společnosti a Neurochemické společnosti. Publikoval a přednesl velkou řadu nejrůznějších sdělení, z toho několik v mezinárodních a zahraničních periodicích. Pravidelně publikuje v oblasti neuropsychiatrie a psychofarmakologie dětského věku a dále pak v oblasti depresí a antidepresiv, včetně problematiky kardiotoxicity antidepresiv.Hyperkinetická porucha a poruchy chování

 a kolektiv
Problematika hyperkinetické poruchy, poruch chování a agresivity u dětí je u nás tématem čím dál tím víc diskutovaným. Publikace pana doktora Paclta se dotýká všech těchto oblastí a přináší čtenářům jak teoretické vysvětlení, tak i praktické rady a doporučení. Kniha je určena nejenom odborníkům, psychologům, psychiatrům a vychovatelům, ale i rodičům dětí s diagnózou hyperkinetické poruchy a dalších, souvisejících poruch.
E-kniha 257 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 3941
E-kniha
PDF
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
302  257 
Ihned ke stažení
i: 24144 n: 24769615r: 3941
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.