0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Hanková Magdalena

Mgr. Magdalena Hanková je v současné době studentkou doktorského studijního programu Pedagogika, oboru Pedagogika na Fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (T.  G. Masaryka 5555, 760 01 Zlín). Na této fakultě vystudovala bakalářský i navazující magisterský studijní obor Sociální pedagogika. Diplomovou práci, jež se stala podkladem i impulzem k vydání předkládané monografie pojednávající o partnerských vztazích mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením, zpracovala pod vedením doc. Mgr.  Soni Vávrové, Ph.D., která je současně i její školitelkou v doktorském studijním programu.

Partnerské vztahy

očima mladých dospělých s vrozeným tělesným postižením
Prostřednictvím výzkumu i autentických příběhů poznáte, jaký je život mladých osob s vrozeným tělesným postižením. Jak zvládají všední situace, s jakými těžkostmi se potýkají. Publikace zaujme odborníky z oblasti pomáhajících profesí, ale i osoby se zdravotním postižením a laickou veřejnost. 
E-kniha 166 
Tištěná kniha
Brožovaná vazba
Titul doprodán
r: 9083
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
195  166 
Ihned ke stažení
i: 25938 n: 27195909r: 9083
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.