0 Ks
0 Ks
0 Ks
0
Nákupní košík je prázdný.

K pokladně

Knihy autora Englisch Andreas

Andreas Englisch je dlouholetým a nejznámějším německým korespondentem působícím ve Vatikánu. Narodil se 6. června 1963 ve Werlu v Severním Porýní-Vestfálsku. Po ukončení studia žurnalistiky, germanistiky a lingvistiky na hamburské univerzitě pracoval jako redaktor pro Bergedorfer Zeitung a Hamburger Abendblatt. V roce 1987 se přestěhoval do Říma a začal pracovat v kanceláři mezinárodní agentury Springer jako zahraniční korespondent; v roce 1992 byl jmenován vedoucím této kanceláře. Kromě svého působení jako italský a vatikánský zpravodaj napsal řadu románů a populárně naučných knih. V roce 2002 se na pultech knihkupectví objevil jeho první bestseller ""Johannes Paul II. Das Geheimnis des Karol Wojtyla"" (Jan Pavel II. Tajemství Karola Wojtyly). V roce 2005 následovaly tituly ""Johannes Paul II. Ein Leben in Bildern"" (Jan Pavel II. Život v obrazech) a ""Habemus Papam"" (Máme papeže), v roce 2006 ""Gottes Spuren"" (Boží stopy), který německá veřejnoprávní televize zfilmovala jako trojdílný dokument. V roce 2009 vydal ""Prophezeiungen - Wenn Gott spricht"" (Proroctví - Když hovoří Bůh), o rok později to byly dvě publikace ""Der Wunderpapst"" (Papež zázraků) a ""Benedikt XVI."", v roce 2013 se objevil jeho velice úspěšný titul ""Franziskus. Zeichen der Hoffnung"" (František. Znamení naděje), jenž byl přeložen ve 14 zemích a náklad dosáhl více než půl milionu výtisků. V roce 2015 pak čtenářům nabídl další knihu o papeži Františkovi ""Der Kämpfer im Vatikan"", která nyní vychází v českém překladu v nakladatelství Grada pod názvem Bojovník ve Vatikánu. Stojí jistě za zmínku, že v Německu je to již její 6. dotisk. Mezi nejnovější knižní přírůstky Andrease Englische pak patří ""Franziskus. Ein Lebensbild"" (František. Kronika života), vyd. roku 2016.

Andreas Englisch žije se svou manželkou a synem v římské čtvrti Monteverde poblíž Vatikánu.

Bojovník ve Vatikánu

Papež František a jeho odvážná cesta
Díky zvídavému a zkušenému vatikánskému dopisovateli detailně poznáte smýšlení nynějšího papeže a určitě lépe porozumíte jeho boji při prosazování četných změn v katolické církvi. Jde o skvělé, mnohdy přímo napínavé čtení nejen pro katolíky, ale pro všechny, kdo přejí změnám v církevním světě.
E-kniha 305 
Tištěná kniha
Pevná šitá vazba
Titul doprodán
r: 9168
E-kniha
ePUB, PDF, Kindle
i
Doporučená maloobchodní cena (DMOC) za kterou je možné knihu běžně zakoupit u obchodních partnerů.

Zvýrazněná cena je naše aktuální prodejní cena.
339  305 
Ihned ke stažení
i: 26045 n: 27196326r: 9168
Zakoupením knihy získáváte nárok na dárek = knihy zdarma

Přihlášení k newsletteru

Vyberte si prosím obory, které vás zajímají a my vám budeme zasílat informace o knihách přizpůsobené vašemu zájmuTento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.
Pole zanechte prosím prázdné

Přihlásit

Přihlásit přes sociální sítě:

Registrace 

 

 
Síla hesla:
 

 
 

Fakturační adresa

Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Grada Publishing, a.s. pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek) a jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde.